BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Gledam ja ovaj JDPL i sve mi nekako govori da počinje treći Elliotov val. Čini mi se da bi mogao završiti na 1.100,00 kn. A to bi i HPB-ovcima odgovaralo. Na koliko su ono oni ušli? 750,00?

P.S. sakai nisam bolje mogao majke mi … ponestalo mi inspiracije … “

Lako tebi, al ja sam tu novi odmoderirani i obecao sam Vjeki da necu raditi …darije[lol] . Stoga ja to i premjestih ovo tute.

Ozbiljno, rast ostalih brodara moze nas samo veseliti. Doci ce vrijeme i za JDPL.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


“Gledam ja ovaj JDPL i sve mi nekako govori da počinje treći Elliotov val. Čini mi se da bi mogao završiti na 1.100,00 kn. A to bi i HPB-ovcima odgovaralo. Na koliko su ono oni ušli? 750,00? P.S. sakai nisam bolje mogao majke mi … ponestalo mi inspiracije … “ Lako tebi, al ja sam tu novi odmoderirani i obecao sam Vjeki da necu raditi …darije[lol] . Stoga ja to i premjestih ovo tute. Ozbiljno, rast ostalih brodara moze nas samo veseliti. Doci ce vrijeme i za JDPL.

ne kuži ti vjeko razliku između drukanja i analiziranja … njemu je samo bitno da se držimo teme … više češ problema imati s toknezevom i ostalim umornim mornarima starim …
[lol] [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajde sad mogu lijepo na spavanje, ovako me dugo nitko nasmijao nije….

[lol] [lol] [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ajde sad mogu lijepo na spavanje, ovako me dugo nitko nasmijao nije…. [lol] [lol] [lol]

lijepo pajki i sanjaj dva nova broda … puna ugljena … plove prema Kini …

I love the Smell of Profits in the Morning

Pozdrav svima.

Prvi se put ukljucujem u forum, te se nadam da ce mi dobronamjerni forumasi odgovoriti. A takvih je izgleda podosta na ovom forumu kojeg pratim posljednjih 5-6 mjeseci.

Malo sam zakasnio s ukljucenjem u igru Top 10, a ovih dana sam i odlucio krenuti u dionicka bespuca, te trazim vase misljenje i savjet. Zelim sveukupno u dionice ici s nekih 300.000 kuna. Od toga dobar dio je vec HT-R-A (IPO, plus dokup na 387, 350 i 329). Ostat ce mi oko 150.000 kuna za ulaz u neke druge dionice, ustvari oko 110.000 jer sam neki dan uletio u TISK-R-A.

Prema svemu sto sam procitao na podosta razlicitih tema, prema osjecaju i nadi u profit, na listi su mi slijedece dionice koje bih ubacio u portfelj: PTKM, ZVZD, KODR-R-A, DDJH, LEDO.

Naravno, ne trazim cudesnu formulu, no bilo bi mi drago cuti vasa misljenja jer rezultati (prinosi) koje ostvaruje dobar dio vas forumasa su impresivni, pa vas molim za savjet koje omjere koristiti, te sto ocekivati od navedenih dionica, tj. za koje dionice koje nisam naveo se ocekuje dobar prinos.

Lova za kupovinu dionica stize pocetkom slijedeceg tjedna, pa imam vremena prouciti vase savjete i pokusati sloziti dobitnu formulu.

Eto – zasto ne pokrenuti akciju “Pomoc novim ulagacima” ?! [smiley]

Ispricavam se ako sam odabrao krivu temu, pa ako je tako, prebacite me tamo gdje ovaj post i pripada.

Hvala!

Nije htio 185 tisuća dolara

Četrdesetsedmogodišnji Reggie Damone dokaz je da u ovom iskvarenom svijetu još ima poštenih ljudi – pronašao je ček na 185.000 dolara i vratio ga. Za nagradu je dobio 50 dolara.

NORWICH – Reggie Damone (47) iz Norwicha u SAD-u otišao je u govornicu kako bi obavio telefonski razgovor, zatrebao mu je papir kako bi zapisao broj i podigao je prvo što je vidio na podu.

Ispostavilo se da nije riječ o odbačenom papiru, već o omotnici u kojoj je bio ček na 185.000 dolara. Damone, koji inače prima pomoć za zaposlene s malim prihodima i radi u McDonaldsu, rekao je da niti u jednom trenutku nije ni pomislio zadržati ček.

Ovaj je poštenjačina otišao u banku i vratio ček!

Za taj pothvat je nagrađen zahvalom i svotom od 50 dolara.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Nek je dobio 50 dolara,kad je budala.Kakva svinja moras bit da das 50 dolara,covjek je zasluzio minimum 10000 dolara.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Nije svinja nego banka[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Naziv je ok.svinja -banka,trebao je pljunut na 50 dolara i zaljepit ih svinji na celo.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Naziv je ok.svinja -banka,trebao je pljunut na 50 dolara i zaljepit ih svinji na celo.

trebali su ga još nagovorit da oroči tih 50 dolara u toj banci.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

zgubidan10:

Naziv je ok.svinja -banka,trebao je pljunut na 50 dolara i zaljepit ih svinji na celo.

trebali su ga još nagovorit da oroči tih 50 dolara u toj banci.


HE,he i naplatit mu otvaranje racuna, te odrzavanje za cijelu godinu unaprijed ……..bio bi i u minusu[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Mislim da je zakonska regulativa kod povratka izgubljene stvari 5 ili 10% vrijednosti. A ova cicija se može pokriti ušima.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close