BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=a0afe9a8-b891-48ac-9740-31e6a8603a2e

Održana misa za brokere i investitore


http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=a0afe9a8-b891-48ac-9740-31e6a8603a2e Održana misa za brokere i investitore

jel zadušnica? [tongue]

još će nam crobex na kraju na plus, sada -0,07[undecid]

dan je pametniji od noći

Zlato na 865$, najviše u povijesti, bilo i oko 867 danas. U zadnja 2 dana skočilo 30$ za uncu

Moderator.
Server vam se vukao ko krdo krepanih mačaka danas tijekom radnog dana.
Jel bi mogli obavjestiti kolegu sistemskog da malo to poštela. Ili je to do sporog UL.
Hvala.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Moderator. Server vam se vukao ko krdo krepanih mačaka danas tijekom radnog dana. Jel bi mogli obavjestiti kolegu sistemskog da malo to poštela. Ili je to do sporog UL. Hvala.

Možda bi ga trebalo dokapitalizirati. Evo ja dajem RAM-e.

I love the Smell of Profits in the Morning

e fazan…[lol]

kad cemo na drukanje u JDPL? [wink].. nikako ne ide bez tebe[cry]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


e fazan…[lol] kad cemo na drukanje u JDPL? [wink].. nikako ne ide bez tebe[cry]

za drukanje spreman!

I love the Smell of Profits in the Morning

Dođe mi da uplatim Poslovnom Amisov paket ADSL2+, sa duplo manjom cijenom mjesečnog interneta
i besplatnom telefonom, samo da se mogu ulogirati tijekom dana i poslati koji post kako spada.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


sakai: ” e fazan…[lol] kad cemo na drukanje u JDPL? [wink].. nikako ne ide bez tebe[cry]” za drukanje spreman!

Brat bratu, JDPL vrijedi barem 1000 kn, ha?[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


fazan: ” sakai: ” e fazan…[lol] kad cemo na drukanje u JDPL? [wink].. nikako ne ide bez tebe[cry]” za drukanje spreman! ” Brat bratu, JDPL vrijedi barem 1000 kn, ha?[lol]

Ja dam ruku u vatru da vrijedi 1.100,00 kn.

I love the Smell of Profits in the Morning

vidis tu se ti i ja razlikujemo. Ja sam bio skroman i nisam htio izlaziti van sa targetom od 2.000.

BTW wellcome back. Falili su tvoji vrckavi komentari i vise no sto mozes zamisliti[thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close