BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Radnici TLM-a trgaju se za otkaz radi visokih otpremnina[/color]

http://www.vecernji.hr/home/manager/2981247/index.do

[color=blue]Uradi-sam plaža[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/ivan-hrstic/uradi-sam-plaza,5349.html

VSK,dokapitalizacija većinskog vlasnika

za novu godinu dolazi i jedan novi forumas.. nadam se da cete me lepo primiti, svima zelim sve najbolje u novoj godini u njihovim ulaganjima.. da uloze sto vise i sto bolje, nadam se da cemo ostvariti lepu suradnju i da cemo mnogo profitirati..

kupujte mirisne vodice od armanija

Armani,
dobro došli!
I sretno Vam bilo.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Da li radi sutra burza ( 02.01.2008)???
Hvala
[thumbsup][thumbsup]


za novu godinu dolazi i jedan novi forumas.. nadam se da cete me lepo primiti, svima zelim sve najbolje u novoj godini u njihovim ulaganjima.. da uloze sto vise i sto bolje, nadam se da cemo ostvariti lepu suradnju i da cemo mnogo profitirati..

ako je vec lepa, onda nije suradnja nego saradnja.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

the profa:

Ja, ja ….ih kome špricen…ih kome, ih kome aaaaaaaaaaaaaaaaaa [cool] ”

Jesi se ti najeo ludih gljiva?! Ili ti samo naviru glumačka sjećanja iz mladosti? [proud]

Ni ludih gljiva, ni glumačka sjećanja. Jednostavno zajebancija. [cool]

Vidim da neki glume moraliste. Dok su bili mali gledali su samo ninje kornjače i hi-mena. [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

jedno je tako ponašati se dok su bili mali drugo je kada odrasteš [cool]

nema mi druge nego se zae..ti

vidi ga kako je nanjusio krv[wink][thumbsup]

bok, elvare..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


za novu godinu dolazi i jedan novi forumas.. nadam se da cete me lepo primiti, svima zelim sve najbolje u novoj godini u njihovim ulaganjima.. da uloze sto vise i sto bolje, nadam se da cemo ostvariti lepu suradnju i da cemo mnogo profitirati..

Primječujem da ste dobro otvaranje danas imali,več Vas neki uspoređuju sa legendarnim nickovima ovog foruma,pa neki se kunu da vas znaju,vidim da će biti interesantno u novoj

U svakom slučaju na par tema ste đonom vrata otvorili tako da će te mi dozvoliti da posumljam da ste ovdje novi.
U svakom slučaju trebat će vam puno ,puno onog što vam je ratus poželio[thumbsup]
PS meni naviše po prvim postovima sličite jednom kolegi iz susjedne nam BiH

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


za novu godinu dolazi i jedan novi forumas.. nadam se da cete me lepo primiti, svima zelim sve najbolje u novoj godini u njihovim ulaganjima.. da uloze sto vise i sto bolje, nadam se da cemo ostvariti lepu suradnju i da cemo mnogo profitirati..

može bre bato ima da pocepamo berzu ko svinja masan džak[cool]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close