BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bakiceeee,bakiceee teško je to


Mislim da je ljepše oprostiti,nego biti u pravu…[smiley]

Ja sam u pravu, a ujedno sam mu i oprostio, i to nije prvi puta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Eh izgleda da sam propustio all the fun [cry]

Mislim da nisu trebali admini to obrisali, jer s bili vrlo poučni postovi [undecid]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Mislim da nisu trebali admini to obrisali, jer s bili vrlo poučni postovi [undecid]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ne znam na kojoj temi svima poželjeti sretan božić i NG, zato koristim prililku svim forumašima poželjeti ugodne blagdane.Burze nema do četvrtka pa bih svima preporučio malo odmora jer nas čeka napeta godina…[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ne znam na kojoj temi svima poželjeti sretan božić i NG, zato koristim prililku svim forumašima poželjeti ugodne blagdane.Burze nema do četvrtka pa bih svima preporučio malo odmora jer nas čeka napeta godina…[thumbsup]

hvala. i od mene svima sretan Božić i sretna i uspješna investitorska 2008.
iako sam se s nekima malo pođapao, ništa nemam protiv nikoga, naprotiv, drago mi je da smo svi različiti jer da smo isti i da isto mislimo bilo bi dosadno na forumu.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Svim kolegama Sretan Božić i uspješna Nova 2008! [smiley][smiley][smiley]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


davids: ” Ne znam na kojoj temi svima poželjeti sretan božić i NG, zato koristim prililku svim forumašima poželjeti ugodne blagdane.Burze nema do četvrtka pa bih svima preporučio malo odmora jer nas čeka napeta godina…[thumbsup] ” hvala. i od mene svima sretan Božić i sretna i uspješna investitorska 2008. iako sam se s nekima malo pođapao, ništa nemam protiv nikoga, naprotiv, drago mi je da smo svi različiti jer da smo isti i da isto mislimo bilo bi dosadno na forumu.[smiley]

Dobro da se malo i posvadjamo uvijek nešto dobro ispadne,neke kolege stvarno pišu dobro …

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Svim kolegama Sretan Božić i uspješna Nova 2008! [pray]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Svim kolegama Sretan Božić i uspješna Nova 2008! [pray]

Potpisujem [thumbsup]

Dali radi burza u ponedjeljak 24.12.2007

New Report

Close