BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prava srcedrapateljna čestitka…

podsjeća me na čestitku od moje mame. Čim čestita odmah se poziva na jadnu majku jer ja njoj nisam prvi čestitao [yawn]

p.s. odnosi se na Caymanovu božićnu čestitku

nema mi druge nego se zae..ti

Caymane pa ti si legenda,kako te oni mogu isprovocirat…Ljepo se ti odmori i cujemo se u cetvrtak.Pozdrav svim forumasima[cool]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Sretan Božić i sretnu novu godinu svima želi Cayman, koji vjerojatno od sutra neće biti na forumu jer očekujem moderiranje, obzirom da su me isprovocirali, a ja sam se usudio odgovarati na isti način. Neka, uživajte, nek vas plavi navlači i dalje na kupnju dionica koje prodaje, ja sam barem bio pošten i propagirao sam dionice u kojima sam i dalje sa vama. Sretno na burzi u 2008….Ove uvrede plavog, bybera i ostali klinaca više ne želim trpiti.

Ja tebe nisam ničime uvrijedio, oprosti.
Ako je bio loš dan na burzi , ili zbog nećeg drugog, ne moraš se iskaliti na nama ovdje.
pozdrav

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Moram priznati da vaši odnosi nisu baš jasni…ali dečki ajmo smiriti tenzije…malo više tolerancije i bit će sve u redu…pa predprazničko je vrijeme…ajde popit čašu vode,izbrojit do deset i sjesti ponovno za kompjuter…ovdje bi svi trebali biti prijatelji…[proud]

Slažem se u potpunosti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolega Kajman, nekulturnijeg forumasa nisam vidio..
cudi me da su modovi i dosad trpili vase eskapade, sjetite se samo kako ste navijali da Plavi ode u zatvor, i veselili se tzome, na svaki argument odvracate “biseru jedan”, “jadnice” i slicne epitete..

i sad se VI zalite kad su vam ocito uzvratili????

[yawn][yawn][yawn]

ja vam nisam zamjerio, znajuci kolike minuse ste ove godine ubiljezili, pa sam to pripisao postburzovnoj depresiji, drugi ocito nisu bili benevolentni[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Se moze znati gdi je ta prepirka za nas koji nismo imali vremena pratiti forum?


Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

Pozivam sve LEDASE na jedno zajednicko okupljanje i druzenje da jedni s drugima izmjenimo iskustva o ulaganju i info o nasem ledacu, te da se medusobno upoznaju clanovi ove slozne obitelji!! jeste li za?


samo zovi…
koliko još radnih dana burza ima ove godine?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ljudi, pa to je samo novac. Svima sve najbolje, i ja vam želim zdravlje u 2008. [proud]

BYBER:
” Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Pozivam sve LEDASE na jedno zajednicko okupljanje i druzenje da jedni s drugima izmjenimo iskustva o ulaganju i info o nasem ledacu, te da se medusobno upoznaju clanovi ove slozne obitelji!! jeste li za?

Mene nema do 7.1. , ali ako bude iza toga, rado!

BYBER:

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

Pozivam sve LEDASE na jedno zajednicko okupljanje i druzenje da jedni s drugima izmjenimo iskustva o ulaganju i info o nasem ledacu, te da se medusobno upoznaju clanovi ove slozne obitelji!! jeste li za?

samo zovi…
koliko još radnih dana burza ima ove godine?

3: cetvrtak i petak, te ponedjeljak 31.12. Za Badnjak ne rade

Ne mogu da ne primjetim da su svi moji Byberovi i Caymanovi postovi / prepirke na temama Ingra i LLRB obrisani, iako niti jedan moj post nije bio uvredljiv prema Caymanu, što se za njega prema meni ne bi moglo reći.
U isto vrijeme ostali su njegovi postovi i insinuacije o meni na temi TOZ.
Treba li uopće reći da je prvi počeo, ničim izazvan, što se mene tiće nema problema , takvi ispadi se znaju dogoditi. Krivo je more.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da je ljepše oprostiti,nego biti u pravu…[smiley]

New Report

Close