BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Večernji list, 16.12.07
Posve se slučajno i neplanirano dogodilo da su se Milanović i Sanader sinoć sreli u predvorju Ureda predsjednika. Jedan je odlazio s konzultacija, a drugi je dolazio na njih i Sanader je iskoristio priliku da upita Milanoviča.”Jesi li sastavio vladu?”. Milanović je odgovorio:”Kao i ti”
Valjda su duhoviti na predsjednika![proud]

Ako su Mesić,Sanader i Milanović duhoviti onda je meni drago što ja nisam duhovit.
Ako ima tko iz Dalmacije ili se kreće put Dalmacije neka navrati malo na Forum-Ležerno-Okupljanje forumaša u Dalmaciji.

Anonimna prijava;;; podmetnuta bomba u prostorijama SDP na Iblerovom

izvor:radio Split

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Anonimna prijava;;; podmetnuta bomba u prostorijama SDP na Iblerovom

izvor:radio Split

a zato burza pada[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Auuu, šta bi tek bilo da ne Idemo Dalje. [embarass][cry]

Show me the Money!


mravak: ” Anonimna prijava;;; podmetnuta bomba u prostorijama SDP na Iblerovom izvor:radio Split ” a zato burza pada[wink]

Lažna dojava o bombi u stožeru SDP-a

17. prosinca – SDP je danas prijepodne zaprimio anonimnu dojavi o podmetnutoj bombi u WC-u u središnjici stranke na Iblerovu trgu, no ustanovljeno je da je dojava bila lažna.

SDP-ova glasnogovornica Gordana Grbić potvrdila je da je SDP telefonom zaprimio anonimnu prijetnju o postavljenoj bombi u toaletu, ali i naglasila da to nije dovelo ni do kakve nervoze među SDP-ovcima koji su odmah pozvali policiju i nastavili raditi svoj posao.

U SDP-ovu stožeru policija je sa psom tragačem pretražila prostorije. Internetski portal Index.hr prenosi da u SDP-u nisu htjeli komentirati slučaj, pa im je i potpredsjednica stranke Željka Antunović na poziv neraspoloženo odgovorila da trenutačno nema vremena za razgovor.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Auuu, šta bi tek bilo da ne Idemo Dalje. [embarass][cry]

Bilo bi isto kako je i sada


persuader:

Auuu, šta bi tek bilo da ne Idemo Dalje. [embarass][cry]

Bilo bi isto kako je i sada

Tako loše tj. tako dobro?
Čekaj, jel sad nama dobro ili loše?
Što je čovjek zapravo?

No respect

Pa na ovoj burzi stvarno više na ništa čovjek ne može računati. IGH?????[smiley][smiley][smiley]

Show me the Money!

Strateški projekt na Balkanu -Srbiji ponuđena gradnja plinovoda «Južni potok»
Uspije li MOL oko sebe uplesti plinsku mrežu od Austrije, Slovenije i Hrvatske do BiH, Srbije, Rumunjske i Bugarske, a Lukoil preuzme MOL, Rusija bi se ponovno – energetski i sigurnosno – vratila u srednju i jugoistočnu Europu
Izvor N.list

Kad smo već kod rusa, ponekad mislim da se šale, no nažalost nije tako…

Američki raketni štit moguća meta ruskih projektila

MOSKVA, 17. prosinca 2007. (Hina/dpa) – Elementi američkog proturaketnog štita, koje SAD namjerava postaviti u Poljskoj i Češkoj, mogli bi postati metom ruskih interkontinentalnih raketnih projektila, izjavio je u ponedjeljak Nikolaj Solovtsov, zapovjednih ruskih raketnih snaga.

No respect

Izmišljat će drug Zoran Milanović još puno bombi i raznih napada kako bi opravdao svoju nesposobnost jer on nebi vodio ni dvije nacrtane kokoše a ne državu!On je početak kraja komunista u lijepoj našoj![cry]

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close