BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]PUMA otvara službeno predstavništvo u Hrvatskoj[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/puma-otvara-sluzbeno-predstavnistvo-u-hrvatskoj,4221.html


super24: ” mozda bi bilo najbolje da rekonstruiramo Austrougarsku..” bar bi nam tad netko opet sredio zemljišne knjige [embarass]

definitivno najbolji upravitelji Hrvatske u povijesti[proud]
i ne samo da bi sredili ZK, nego bi cijela država procvjetala kroz par godina[cool]

Moderatora treba zabranit!!!


TunaSalad: ” super24: ” mozda bi bilo najbolje da rekonstruiramo Austrougarsku..” bar bi nam tad netko opet sredio zemljišne knjige [embarass] ”

definitivno najbolji upravitelji Hrvatske u povijesti[proud] i ne samo da bi sredili ZK, nego bi cijela država procvjetala kroz par godina[cool]

Živjela Austrougarska (s malom izmjenom, Austrohrvatska – jer, ipak su Austrijanci ti koji su nešto napravili, od Mađara baš nije bilo velike koristi)


ne znam što ste se uzjogunili oko tog zerpa sada. tak i tak je kasno za njega. to se sve trebalo odigrati prije par godina, kad je bilo vremena pripremiti zakone, pravilnike, nadzor i šta ti ja znam što još + poduprijeti ribare u obnovi flote i napraviti veletržnice ribe. ak sad krenemo sa zerpom, treba nam 5-6 godina da to donekle uredimo, pa još par godina da to i uživamo. prošla baka s kolačima i nesposobnim političarima već davno. sad je to samo tema za nakpalanje i busanje u prsa, kao … nacionalni ponos. i opet je najlakše reći EU je kriva itd. a sami smo si krivi što to nismo davno riješili. ulazak u EU je pretpostavljam daleko isplativiji (za nas) nego sljedećih 10 godina zerpa bez EU.

Ne bih se slozio kolega, velika je greska uopce smatrazi da bi nas ZERP kostao ulaska u EU…puste tlapnje i zaplasivanje…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


super24: ” mozda bi bilo najbolje da rekonstruiramo Austrougarsku..” bar bi nam tad netko opet sredio zemljišne knjige [embarass]

Zanimljivo, meni su zemljisne knjige sredile komunjare 83…[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Zanimljivo, meni su zemljisne knjige sredile komunjare 83…[thumbsup]


A meni su uknjižili stan za 2 tjedna…s požurnicom…[wink][smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dejavue:

Zanimljivo, meni su zemljisne knjige sredile komunjare 83…[thumbsup]

A meni su uknjižili stan za 2 tjedna…s požurnicom…[wink][smiley][smiley]


Ma vidi izasao si,ajd neka[cool]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ma vidi izasao si,ajd neka[cool]


…iz čega / koga (genitiv)…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


bez obzira na pobjedu HDZ i sreće sviju nas zbog neuvođenja trenutno poreza, i nisu baš najbolja opcija za sve nas budimo realni

SDP bi pobijedio da nije bilo jurčića koji je s.ao o porezu jer bi na taj način dobili mnogo više glasova jer ne treba zaboraviti da ima skoro 1.000.000 računa u SDA a samim time bar nekih 50.000-100.000 samo zbog poreza nije glasalo za SDP, ako ne i više što bi u nekoj drugoj situaciji ziher donijelo pobjedu SDP-u

po meni, ili su bili ludi, ili je imalo to svrhu teško mi je procijeniti

Potpuno krivo, mnogi nisu glasovali za SDP radi Milanovića koji se pokazao kao osvetoljubiv i vlastohlepan da je to čudo jedno. K tome potpuna neznalica na bilo kojem području.
Ljubo se pokazao kao gospodin čovjek prema Milanoviću i njegovoj savjetnici Bardić.[yawn]


zgubidan10: ” Ma vidi izasao si,ajd neka[cool] ” …iz čega / koga (genitiv)…[smiley]

Gruntovca[cool]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Bravo Dejavue,gorki lave vise mesa a manje trcanja za lavicama[proud]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Potpuno krivo, mnogi nisu glasovali za SDP radi Milanovića koji se pokazao kao osvetoljubiv i vlastohlepan da je to čudo jedno. K tome potpuna neznalica na bilo kojem području.
Ljubo se pokazao kao gospodin čovjek prema Milanoviću i njegovoj savjetnici Bardić.[yawn]


Ljubo, jesi li to ti?

Kolega, ne vjerujem da zaista to mislite. I to vi, koji ste na poslovnom…
[undecid]

New Report

Close