BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam što ste se uzjogunili oko tog zerpa sada. tak i tak je kasno za njega. to se sve trebalo odigrati prije par godina, kad je bilo vremena pripremiti zakone, pravilnike, nadzor i šta ti ja znam što još + poduprijeti ribare u obnovi flote i napraviti veletržnice ribe. ak sad krenemo sa zerpom, treba nam 5-6 godina da to donekle uredimo, pa još par godina da to i uživamo.

prošla baka s kolačima i nesposobnim političarima već davno. sad je to samo tema za nakpalanje i busanje u prsa, kao … nacionalni ponos. i opet je najlakše reći EU je kriva itd. a sami smo si krivi što to nismo davno riješili.
ulazak u EU je pretpostavljam daleko isplativiji (za nas) nego sljedećih 10 godina zerpa bez EU.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ne znam što ste se uzjogunili oko tog zerpa sada. tak i tak je kasno za njega. to se sve trebalo odigrati prije par godina, kad je bilo vremena pripremiti zakone, pravilnike, nadzor i šta ti ja znam što još + poduprijeti ribare u obnovi flote i napraviti veletržnice ribe. ak sad krenemo sa zerpom, treba nam 5-6 godina da to donekle uredimo, pa još par godina da to i uživamo.

prošla baka s kolačima i nesposobnim političarima već davno. sad je to samo tema za nakpalanje i busanje u prsa, kao … nacionalni ponos. i opet je najlakše reći EU je kriva itd. a sami smo si krivi što to nismo davno riješili.
ulazak u EU je pretpostavljam daleko isplativiji (za nas) nego sljedećih 10 godina zerpa bez EU.


Konacno,glas razuma.Ima nade.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Krećemo.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cdaea096-f52d-4b89-98ed-18ee75cb54a7&open=sec

Show me the Money!


Krećemo.

Krešemo samo IDEMO DOLJE![tongue]

dan je pametniji od noći


Krećemo. Krešemo samo IDEMO DOLJE![tongue]

Bitno da je neki ‘moving’

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Krećemo. Krešemo samo IDEMO DOLJE![tongue]

Nisam rekao “Krešemo” nego Krećemo!!![cool][kiss][smiley]

Show me the Money!


ne znam što ste se uzjogunili oko tog zerpa sada. tak i tak je kasno za njega. to se sve trebalo odigrati prije par godina, kad je bilo vremena pripremiti zakone, pravilnike, nadzor i šta ti ja znam što još + poduprijeti ribare u obnovi flote i napraviti veletržnice ribe. ak sad krenemo sa zerpom, treba nam 5-6 godina da to donekle uredimo, pa još par godina da to i uživamo.

prošla baka s kolačima i nesposobnim političarima već davno. sad je to samo tema za nakpalanje i busanje u prsa, kao … nacionalni ponos. i opet je najlakše reći EU je kriva itd. a sami smo si krivi što to nismo davno riješili.
ulazak u EU je pretpostavljam daleko isplativiji (za nas) nego sljedećih 10 godina zerpa bez EU.

Potpisujem

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,12,,101561.jl

“Događaji dana

Pelješki most ispao iz HDZ-ovih prioriteta
Piše: N. Božić, S. Barilar
Foto: Goran Mehkek / CROPIX
——————————————————————————–

ZAGREB – HDZ-ov pregovarač Damir Polančec nije danas, nabrajajući prioritetne projekte koje su u do sada usuglašeni dio koalicijskog sporazuma ugradili HDZ, HSS i HSLS, spomenuo ključni projekt iz HDZ-ove kampanje – Pelješki most.

Taj projekt bio je trn u oku HSS-u i HSLS-u još u predizbornoj kampanji, kada je Josip Friščić isticao kako ima važnijih stvari od mosta, dok je HSLS-ov Ivan Čehok čak zahtijevao odustajanje od projekta. Čak ni na izravno pitanje hoće li se Pelješki most graditi ili ne, novinari od Polančeca nisu dobili direktan odgovor iako su HDZ-ovci u kampanji direktno obećavali gradnju mosta. ”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ne znam što ste se uzjogunili oko tog zerpa sada. tak i tak je kasno za njega. to se sve trebalo odigrati prije par godina, kad je bilo vremena pripremiti zakone, pravilnike, nadzor i šta ti ja znam što još + poduprijeti ribare u obnovi flote i napraviti veletržnice ribe. ak sad krenemo sa zerpom, treba nam 5-6 godina da to donekle uredimo, pa još par godina da to i uživamo.

prošla baka s kolačima i nesposobnim političarima već davno. sad je to samo tema za nakpalanje i busanje u prsa, kao … nacionalni ponos. i opet je najlakše reći EU je kriva itd. a sami smo si krivi što to nismo davno riješili.
ulazak u EU je pretpostavljam daleko isplativiji (za nas) nego sljedećih 10 godina zerpa bez EU.


mozda bi bilo najbolje da rekonstruiramo Austrougarsku..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]


ne sviđa mi se sentiment tržišta vani no ledove uske bollingere volim, ali može to još dugo ne odradit! ovo mi je najduži period u životu da imam u portfelju dobar dio casha i divim se sam sebi i mudro čekam… [cool]

drug, ako ti se ne svida sentiment na burzama , i nastane panika kako ces van iz kodt-ra??? e sad pitam ja tebe, kako ce to sve tebi pomoci??? hmmm bojim se nikako!!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


mozda bi bilo najbolje da rekonstruiramo Austrougarsku..

bar bi nam tad netko opet sredio zemljišne knjige [embarass]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

u to sam siguran da bi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close