BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dečki,
što mislite da otvorimo novu temu na forumu koja bi se bavila s time da mi forumaši, oni koji to žele, pronađemo neku dobru ideju za business, uložimo ponešto kapitala i krenemo u jonit venture.

Važna je ideja, sve drugo je operativa i rutina.

Možda baš mi pronađemo neki novi “izvor nafte” ili “rudnik zlata” XXI stoljeća.

ili možda netko već od vas ima dobru poslovnu ideju, ali nema petlju sam ući u rizik, dobro bi to bilo iskoristiti na zajednički inters.

Ja sam za

Pod Razno -Ležerno je otvorena tema Brain Storming.

neka se svi uključe koji žele.

Hvala.

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."


dening: ” Dečki, što mislite da otvorimo novu temu na forumu koja bi se bavila s time da mi forumaši, oni koji to žele, pronađemo neku dobru ideju za business, uložimo ponešto kapitala i krenemo u jonit venture. Važna je ideja, sve drugo je operativa i rutina. Možda baš mi pronađemo neki novi “izvor nafte” ili “rudnik zlata” XXI stoljeća. ili možda netko već od vas ima dobru poslovnu ideju, ali nema petlju sam ući u rizik, dobro bi to bilo iskoristiti na zajednički inters. ” Ja sam za

Bilo bi dobro. I ja nesto stalno kemijam sa biznisicima kod kuce, u svakom slucaju kad budem u HR, ustvari u Zg budem se cuo sa Alienom, pa mozemo organizirati jedno zajednicko pice ili rucak i popricati o svemu.
Jeli moze? Ako ste za, dalje na PM.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071124/novosti02.asp
LOM NA BURZI GLASNOGOVORNIK ZAGREBAČKE BURZE
ŽESTOKO SE OBRAČUNAO S ‘PROJECT MANAGEROM’ IZ MARKETINGA
Kardum premlatio burzovnoga kolegu
Zbog pretrpljenih batina, Kristijan Jovanović je zatražio sindikalnu pomoć, a o svemu je obavijestio i Hrvatsku agenciju za nadzor financijskih usluga

Frenki postao pravi zuti novinar. He he
[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=041cb35c-6c3e-47c0-8215-a4ec7fad4b2b&open=sec

Kardum premlatio kolegu Jovanovića

Eto zašto menadžeri trebaju ić u teretanu…[smiley7]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Igrajmo se malo………….
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


http://www.slobodnadalmacija.hr/20071124/novosti02.asp LOM NA BURZI GLASNOGOVORNIK ZAGREBAČKE BURZE ŽESTOKO SE OBRAČUNAO S ‘PROJECT MANAGEROM’ IZ MARKETINGA Kardum premlatio burzovnoga kolegu Zbog pretrpljenih batina, Kristijan Jovanović je zatražio sindikalnu pomoć, a o svemu je obavijestio i Hrvatsku agenciju za nadzor financijskih usluga Frenki postao pravi zuti novinar. He he [smiley8][smiley8][smiley8]

ne mogu vjerovat. vjerojatno je Frenki po obicaju napravio od buhe slona. mozda ga je poslao u PM ili mu opalio samar ali da ga je Kardum pretukao u to ne vjerujem . BTW, ZSE bez Karduma vise ne bi bila ista, a to zna i direktor pa ne vjerujem da ce mu urucit otkaz.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Groblje je puno nezamjenjivih.
Ako je Kardum pretukao kolegu i onda ga još 2 puta lupio nogom u guzicu najmanje šta može dobiti je izvanredan otkaz.


Groblje je puno nezamjenjivih. Ako je Kardum pretukao kolegu i onda ga još 2 puta lupio nogom u guzicu najmanje šta može dobiti je izvanredan otkaz.

i ti vjerujes svemu sto pise u novinama. nije onda ni cudno sto HANFA proziva novinare zbog neodgovornih izjava. u stvari u Hrvatskoj burza ne ovisi o politickim izjavama vec o napisima senzacionalistickih novinara. (poput ovog Frenkija).cim neko od njih nesto napise odmah cca 10.000 ljudi kupuje ili rasprodaje svoj portfelj.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ma Kardum mi je uvijek zračio potencijalom lokalnog stemera.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

evo nam novih smajlića test

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]

1. post

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

New Report

Close