BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je srušio ostale dionice ?

[color=blue]Hanfa poništila dvije transakcije Božjakovine iz rujna[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-ponistila-dvije-transakcije-bozjakovine-iz-rujna,2902.html


… Možda je malo bad,što se tamo lista HT,a cijena prati London a bi moglo kratkoročnop biti z oscilacija..

baš i ne jer tamo sa HT-om trguju samo naši fondovi, to se jasno vidjelo onaj dan kad ZSE nije radio…

Heaven or Las Vegas

Kolege da li možda znate bilokakav portal ili internet page gdje ima popis kompanija koje su na prodaju za Zagrebačku regiju.

hvala unaprijed.

Glasnogovornik ZG-burze Željko Kardum izudarao kolegu Kristijana Jovanovića.(izvor:Slobodna Dalmacija)[smiley9]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Glasnogovornik ZG-burze Željko Kardum izudarao kolegu Kristijana Jovanovića.(izvor:Slobodna Dalmacija)[smiley9]

Daaa zašto?
[smiley7]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Jel vama u redu izgled stranice poslovnog ili kod mene šteka nešto??

Burzomlat:

Glasnogovornik ZG-burze Željko Kardum izudarao kolegu Kristijana Jovanovića.(izvor:Slobodna Dalmacija)[smiley9]

Daaa zašto?
[smiley7]

Neka svađa oko brzine izrade i novog dizajna nove stranice

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Kosovo je zakasnilo sa proglašenjem nezavisnosti
Azem Vllasi, legendarni lider na Kosovu i danas odvjetnik i savjetnik kosovskog premijera Agima Cekua, imao je hrabrosti suprotstaviti se krajem osamdesetih godina Slobodanu Miloševiću, riskirajući i vlastiti život. Danas Vllasi vladajućoj političkoj garnituri na Kosovu zamjera upravo nedostatak hrabrosti,zapravo kukavičluk,zbog kojeg Kosovo još nije nezavisno…
Izvor N.list

Gordana Tomičić, predsjednica Uprave Istraturista iz Umaga, dobila je nagradu menadžerice godine među velikim poduzećima, udruženja manadžera Croma.

U kategoriji srednjih poduzeća najboljim menadžerom proglašen je Davor Zidarić, direktor Centrometala, dok je među srednjim poduzećima najveće priznanje te udruge dobio Želimir Feitl, prvi čovjek Kaplasta.

Za poduzetnicu godine izabrana je Bernarda Cecelja koja vodi tvrtku Bernarda. Među mladim menadžerima, najboljim su proglašani Kristina Horbec, direktorica poduzeća Heraklea iz Zagreba, te Tomislav Dominković, direktor informatičke tvrtke Algebra. Nagrada za životno djelo ove je godine dodijeljena dr. Petru Đukanu, predsjedniku Nadzornog odbora IGH.
Izvor J.list

Zemlja milijarderki
Da Kina postaje središte globalnog kapitalizma,svjedoče i najnoviji podaci o broju superbogatih žitelja te zemlje…najbogatiji kineski milijarder nije muškarac,već jedna vrlo mlada žena,26 godišnja Yang Huiyan,vlasnica najveće građevinske tvrtke u zemlji,Country Garden Holdings.Ona je ujedino i najbogatija žena u Aziji,a tvtku 17,5 milijardi dolara naslijedila je od oca…Još 2002 godine Kina nije imala niti jednog milijardera,prošle godine bilo ih je 15,a ove čak 106…
Izvor F.tribune

Dečki,
što mislite da otvorimo novu temu na forumu koja bi se bavila s time da mi forumaši, oni koji to žele, pronađemo neku dobru ideju za business, uložimo ponešto kapitala i krenemo u jonit venture.

Važna je ideja, sve drugo je operativa i rutina.

Možda baš mi pronađemo neki novi “izvor nafte” ili “rudnik zlata” XXI stoljeća.

ili možda netko već od vas ima dobru poslovnu ideju, ali nema petlju sam ući u rizik, dobro bi to bilo iskoristiti na zajednički inters.

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."

New Report

Close