BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A tek plin… Doći ćete svi vi na moje, kad-tad…

Znas kad ce benzinci trositi ko dizelasi? Nikad pa ni tad [smiley1]

Što se još može reći o ljubavi

Živjeti da bi se ljubilo ili ljubiti da bi se živjelo uopće nije dilema. Dakako, mi ljubimo da bismo živjeli, tako je ugodnije misliti nego tvrditi kako samo radimo da bismo živjeli, a ljubit ćemo na slobodnu nedjelju.

Pritom ne treba zaboraviti ni školske priredbe. “Ljubav je lepa samo dok se čeka”, kaže stih jedne pjesme Desanke Maksimović, koju su generacije učile napamet. “Još bi nam mogla desiti se ljubav”, nastavlja se Cesarićev stih, pretvarajući ljubav u životnu opsesiju. Cijeli sklop literature-lektire od Danteove Beatrice, preko Petrarcine Laure do Kamovljeve Kitty ili Tadijanovićeve Lelije radio je na posvećenju ljubavi. Još i danas Šimićev stih “Zgasnuli smo žutu lampu” ovdje djeluje kao blasfemija. Sveti subjekt naše ljubavi kao i neograničeno vrijeme čekanja na nju, vrijeme koje se istog časka pretvara u vječnost, činilo nas je još malenim pionirima koji su ljubav Boga pretvorili u ljubav žene, da ne velim Partnera…
Izvadak Jutarnj list
http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,11,10,eseji_ljubav,97490.jl

stiglo i belišće
http://www.zse.hr/financ/BLSC-fin2007-3Q.xls

Postanite Eu-robovi


Što se još može reći o ljubavi Živjeti da bi se ljubilo ili ljubiti da bi se živjelo uopće nije dilema. Dakako, mi ljubimo da bismo živjeli, tako je ugodnije misliti nego tvrditi kako samo radimo da bismo živjeli, a ljubit ćemo na slobodnu nedjelju. Pritom ne treba zaboraviti ni školske priredbe. “Ljubav je lepa samo dok se čeka”, kaže stih jedne pjesme Desanke Maksimović, koju su generacije učile napamet. “Još bi nam mogla desiti se ljubav”, nastavlja se Cesarićev stih, pretvarajući ljubav u životnu opsesiju. Cijeli sklop literature-lektire od Danteove Beatrice, preko Petrarcine Laure do Kamovljeve Kitty ili Tadijanovićeve Lelije radio je na posvećenju ljubavi. Još i danas Šimićev stih “Zgasnuli smo žutu lampu” ovdje djeluje kao blasfemija. Sveti subjekt naše ljubavi kao i neograničeno vrijeme čekanja na nju, vrijeme koje se istog časka pretvara u vječnost, činilo nas je još malenim pionirima koji su ljubav Boga pretvorili u ljubav žene, da ne velim Partnera… Izvadak Jutarnj list http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,11,10,eseji_ljubav,97490.jl

Imaš li ti uopće dionice?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

bakicaaa je cool[smiley2][smiley2][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

BAKICEEE, vidi ovo, vise se ni na skijanje nemoze a da se saudijac ne priblizi s ledja[smiley6]

Suspect grilled over alleged assault on minor at Ski Dubai

Dubai: A Saudi man is being questioned at the Public Prosecution for allegedly attempting to sexually assault a minor at Ski Dubai last week.

“Around 6.30pm on November 6 Ski Dubai staff was alerted that a male visitor was attempting to assault a minor in the snowcave located in the snow park area,” Ali Al Abdullah, Vice-President, Asset Management for Majid Al Futtaim Shopping Malls, said in a statement.

“Please, God, Just One More Bubble.”

Saudi Prince buys A380 as private jet
By Saifur Rahman, Business News Editor

Dubai: Luxury got a new dimension and a new name – A380 ‘Flying Palace’ – as Saudi billionaire Prince Al Waleed Bin Talal on Monday signed a deal to buy the world’s first end-to-end double-decker corporate jet, a deal valued at $319 million at list prices.
“The value of the deal is about $319 million including the engines, however, excluding the interiors, which have not been decided yet.

“Please, God, Just One More Bubble.”


Saudi Prince buys A380 as private jet
By Saifur Rahman, Business News Editor

Sto ga dodje kasko/registracija za tu zvijer?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Veselo nam se pise

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/11/13/0443006.html


misko:

A tek plin… Doći ćete svi vi na moje, kad-tad…

Znas kad ce benzinci trositi ko dizelasi? Nikad pa ni tad [smiley1]

E pa da ti se pohvalim da me je danas Toyota i to dizel lijepo ostavila na putu. Turbina.
Došli lokalni serviseri, resetirali računalo, išli ga provozat i proradio. Sjeo, nastavio put i nakon 50 km opet isto. Ne može preko 110 kmh, ne može preko 3K okretaja, u petoj ne može preko 2.5. Jedva se dovukao doma.
RAV4 2.0 D-4D 2005.

No respect

Jbg dogadja se i najboljima da sfusaju koji primjerak. Ne postoji savrseni proizvodjac. U svakom slucaju, bolje da je tebe ostavila na cesti nego mene moja dok sam bio u Skandinaviji [smiley2]. Zapravo, kad bolje razmislim, opcenito je bolje da tebe tvoja nego mene moja ostavi [smiley1][smiley1][smiley1]


Jbg dogadja se i najboljima da sfusaju koji primjerak. Ne postoji savrseni proizvodjac. U svakom slucaju, bolje da je tebe ostavila na cesti nego mene moja dok sam bio u Skandinaviji [smiley2]. Zapravo, kad bolje razmislim, opcenito je bolje da tebe tvoja nego mene moja ostavi [smiley1][smiley1][smiley1]

[smiley2][smiley1][smiley2]
Je. Srećom pa je to dobar proizvođač, pa je garancija na turbinu i dalje u tijeku (3 godine). Vjerojatno sutra dolaze po nju, odvoze ju šlepom u servis i rješavaju problem. Inače, to je službeni auto.

No respect

New Report

Close