BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a vidi BAKICEEE kako recimo mi u pustinji provodimo slobodno vrijeme

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ne vidim ništa,jer ti ne vidiš isto svoj lijevi ćošak na ekranu…[smiley8]

SLK jesam i ja sam dosta tu,a isto tako ulogiram se i ostavim sve upaljeno………….al ne bjezim od toga jesam i ja sam puno,puno na poslovnom…..EEEEEE Arape ako cetri zene ne rade,da nisi ti taj koji radi za njih,dok njih cetri razvijaju slogu na kavi……………..kud li ide ovaj svijet[smiley6]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

[color=blue]Stiže (legalno) otključani iPhone[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/stize-(legalno)-otkljucani-iphone!,2130.html

saram po netu i kaj vidim? vidim reklamu za T-Com!

Ivek123, pa kaj si se prodal HT-u za reklamu??[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

[color=blue]Broj izdanih dozvola u padu, vrijednost radova raste[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/broj-izdanih-dozvola-u-padu%2c-vrijednost-radova-raste,2142.html

Dinamo oglasom pozvao navijače da glasaju za HDZ
Business.hr
12.11.2007 09:27
HDZ-ov skup sportskih zvijezda koje ga podržavaju u izbornoj kampanji povećao se za cijeli Nogometni klub Dinamo. Plaćenim oglasom preko cijele stranice u dnevnim novinama čelnici Dinama odlučili su okrenuti leđa svom „najvećem dobrotvoru“ SDP-ovcu Milanu Bandiću i podržati Ivu Sanadera.

Logo u obliku automobilske pločice koji je u trenucima kada su izostali jači sponzori krasio prsa Dinamovih nogometaša s porukom Zagreb u srcu, na reklami za HDZ poruka je zamijenjena s HDZ u srcu.

U poruci biračima Dinamo zahvaljuje Sanaderu i HDZ-u za sve što „su učinili za hrvatski sport, hrvatske sportaše i nogometni klub Dinamo“ te pozivaju birače da na izborima glasaju za HDZ.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

“Izložba Ksenije Kordić “Avatar
Ono što ovu umjetnicu zanima kod tehnologije je podudarnost strojeva i ljudi u smislu nedokučivosti i nepredvidivosti. Zanimljivost rada `Avatar` leži u duhovitosti pokušaja da se u tehnologiju upiše osobno.
“Ovaj rad je svjetlosni kvadrat koji projicira antropomorfnu sliku i zvuk, odašiljući poruke, pitanja, odgovore. On glumi interakciju. Njegova je težnja, sublimacija drugog ljudskog bića. Posrednik je mojih interesa, dobar i loš sluga. Dala sam mu ulogu umjetnika koji se bori za pažnju, svoj lik i govor. Pravljenjem mašine koja reagira na okolinu poput mene, izlazim iz govora u prvom licu, u govor kloniranog prvog lica. Beskonačnim samoumnožavanjem nastojim steći osjećaj odvojenosti od vlastitog ja”, napisala je o svom radu sama umjetnica, Ksenija Kordić
http://www.index.hr/vijesti/clanak/avatar-ksenije-kordic-u-galeriji-vn/364672.aspx

Nisam dugo pratio cijene dizel goriva… pa kad su stigli benzin? Znam da je bila ipak vidljiva razlika:

ZAGREB, 12. studenog 2007. (Hina) – Na benzinskim postajama hrvatske naftne kompanije Ine od sutra će biti skuplji samo Eurodizel i Dizel koji će poskupiti za jedan posto, odnosno osam lipa po litri, dok se cijene motornih benzina neće mijenjati.

Prema neslužbenim informacijama, u idućih 15 dana, od 13. do 27. studenoga, Eurodizel će se na Ininim benzinskim postajama prodavati po cijeni od 7,93 kune po litri (do sada 7,85 kuna), a Dizel po 7,83 kune (do sada 7,75 kuna).

Maloprodajne cijene ostalih naftnih derivata neće se mijenjati, pa će se motorni benzin Eurosuper 95 i dalje prodavati po cijeni od 8,00 kuna po litri, Super 95 poo 7,85 kuna, a Super Plus po 8,26 kuna.

No respect


Nisam dugo pratio cijene dizel goriva… pa kad su stigli benzin? Znam da je bila ipak vidljiva razlika:

Od kad vozim dizelasa… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A tek plin… Doći ćete svi vi na moje, kad-tad…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


A tek plin… Doći ćete svi vi na moje, kad-tad…

ha-ha[smiley2] a jel i uljana repa poskupila?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close