BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Cijene u Zagrebu stagniraju, na Jadranu blagi rast[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/cijene-u-zagrebu-stagniraju%2c-na-jadranu-blagi-rast,2088.html

[color=blue]Na smanjenom prometu najviše profitirala Todorićeva izdanja[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/najvise-profitirala-todoriceva-izdanja,2084.html

Japanci i Kinezi vole ličku janjetinu
Japanci, Kinezi, Koreanci rado jedu odojak i janjetinu s ražnja, te teletinu i janjetinu ispod peke. Najveći dio europskih gostiju orijentiran je na jela s roštilja, dok Francuzi i Talijani vole ribu, kuhanu janjetinu, domaće sireve, pršut… Svi pak vole uštipke, zapečene palačinke te savijače od sira, šljiva i jabuka…
Nacionalni park “Plitvička jezera” okreće se ličkoj gastronomiji..
Izvor N.list

SAJAM KNJIGA
Za vikend posjetite Interliber
Sajam knjiga i učila Interliber na Zagrebačkom velesajmu traje do nedjelje, pa svi koji još nisu stigli prošetati među štandovima više od tristo izlagača to mogu učiniti preko vikenda. Ulaz se ne plaća, a sajam je u petak i subotu otvoren od 10 do 21 sat, dok završni dan Interlibera traje do 19 sati.
Izvor T portal


Šesto čulo Ponekad moramo donijeti odluke koje nam nisu drage, ali služe u veće svrhe. Srce često ima razloge koje naš razum ne prihvaća. Vaš unutarnji glas će vam možda govoriti da pokušate neke druge opcije, no iskustvo i znanje vam govore da to morate napraviti baš tako. Ponekad zdrav razum mora pobijediti. Zaposliti neku osobu na osnovu šestog čula je jedna stvar, no ‘prokockati’ 100.000 kuna na dionicama je sasvim druga. Trebate preuzeti rizik, svakako, no prethodno dobro razmislite. Ne postoji čaroban trik koji će razviti vaše šesto čulo. Jednostavno se opustite, postanite svjesni svojeg okruženja i događaja i vježbajte svoje šesto čulo – svaki dan po pet minuta! S vremenom ćete početi primjenjivati šesto čulo u svakodnevnim situacijama i donositi prave odluke. Izvor T portal

Sad vam je jasnije zašto je meni život vrlo jednostavan [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Suricata suricatta


Sad vam je jasnije zašto je meni život vrlo jednostavan [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

[smiley2]

No respect

vjeko
” Sad vam je jasnije zašto je meni život vrlo jednostavan [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]
[/quote]
Blago vama,vjerojatno je to razlog što ste tako raspoloženi u zadnje vrijeme…[smiley2][smiley2][smiley2]

Još malo o šestom čulu…Što je to šesto čulo? Taj osjećaj intuicije rezultira donošenjem odluke a da ne znate kako ste je točno donijeli.
Neki ‘glas’, ‘nešto’ je u vama odlučilo da ćete to napraviti baš na takav način. Možda vam je to naznačio osjećaj stezanja u trbuhu ili vam je misao samo ‘proletjela’ kroz glavu. Zvuči mistično, ako niste dosada navikli koristiti šesto čulo, no s vremenom i iskustvom ono će postati važan dio vašeg privatnog i poslovnog života. Igrajte se i vidite kamo vas je intuicija dovela. Intuicija je moćno oružje, znaju to ponajbolje poduzetnici, političari i veliki vizionari koji je upotrebljavaju češće nego ostali ljudi. Pa zašto ne biste vi otkrili svoje moćno ‘oružje’. Iako nam društvo nameće da zaboravimo na intuiciju i šesto čulo, imajte hrabrosti razviti ga…

Evo, kad već pišeš o 6 čulu pogotovo kad to piše jedna žena baš me zanima šta ti to čulo govori oporavku burze u cijelini….!?[smiley2][smiley2][smiley2]

na 4300 sve prodajem...


Evo, kad već pišeš o 6 čulu pogotovo kad to piše jedna žena baš me zanima šta ti to čulo govori oporavku burze u cijelini….!?[smiley2][smiley2][smiley2]

Evo vježbam svaki dan po pet minuta…da saznam odgovor,a pošto nemam prevelika očekivanja ,previše se niti ne zamaram time…i uopće mislim da to čovjeku ne bi trebala biti glavna zanimacija jer je to onda preveliko opterećenje,već usputna stvar…

za BAKICUUU, za dobro jutro

Marko Perković sazvao zasjedanje AVNOJ-a u Jajcu

——————————————————————————–

PODGORICA – Nevladina organizacija “Generalni konzulat SFRJ”, sa sjedištem u Tivtu, organizirat će u Jajcu 29. studenoga, na nekadašnji Dan Republike, skup pod nazivom “Zasjedanje AVNOJ-a”, u znak sjećanja na istoimeni događaj iz 1943. godine.

Predsjednik udruge Marko Perković (ali ne Thompson) rekao je agenciji Beta da će u Jajce doći “vijećnici” iz svih bivših jugoslavenskih republika, te da će Slovenci biti nositelji skupa.

Zasjedanjem AVNOJ-a predsjedat će “drug Ivan ribar”, mladić iz Tivta kojem je ime Ivan, a zanimanje ribar, objasnio je Perković. Njegovo predsjedanje bi trebalo podsjetiti na skup od prije 64 godine, kada je zasjedanjem AVNOJ-a u Jajcu, na kojem je utemeljena nova, poratna, Jugoslavija, predsjedao dr. Ivan Ribar, otac narodnog heroja Lole.

Perković je rekao da će skupom u Jajcu biti obilježen “datum koji je neizbrisivo urezan u naša sjećanja”. Riječ je o 29. studenoga 1943., kada su sudionici Drugog zasjedanja AVNOJ-a u Jajcu donijeli povijesne odluke o izgradnji Jugoslavije na federativnom principu, a koji je kasnije slavljen kao Dan Republike.

Generalni konzulat SFRJ, sa sjedištem u Tivtu, obilježava i druge datume iz prošlosti bivše države, kao i rođendan njezinog predsjednika Josipa Broza Tita.

“Please, God, Just One More Bubble.”

Dobro jutro Arape…,možda i ti imaš šesto čulo pa si jutros osjetio da sam se probudila nekako neraspoložena…pa probaj pronaći još nešto…da mi se popravi raspoloženje…

New Report

Close