BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK stalno te hoću pitati: kad će mirovinci moći kupovati JDD? Nikako da to utvrdim.

pridružujem se pitanju, zna li netko?

Heaven or Las Vegas

fazan:

SLK stalno te hoću pitati: kad će mirovinci moći kupovati JDD? Nikako da to utvrdim.

pridružujem se pitanju, zna li netko?

Koliko sam ja cuo od pocetka prosinca

Svi pričaju o početku prosinca. Da li ima negdje neki link ili tekst odluke?

Otvorena dionica autoceste A5 Đakovo-Sredanci

ĐAKOVO,9. studenog(Hina) – Predsjednik Vlade RH Ivo Sanader otvorio je danas prvu dionicu autoceste A5 Beli Manastir-Osijek-Svilaj, od Sredanaca do Đakova, dugu 23 kilometra u čiju je izgradnju uloženo 1,4 milijarde kuna.

Tko je sve bio u konzorciju?

No respect


Otvorena dionica autoceste A5 Đakovo-Sredanci ĐAKOVO,9. studenog(Hina) – Predsjednik Vlade RH Ivo Sanader otvorio je danas prvu dionicu autoceste A5 Beli Manastir-Osijek-Svilaj, od Sredanaca do Đakova, dugu 23 kilometra u čiju je izgradnju uloženo 1,4 milijarde kuna. — Tko je sve bio u konzorciju?

Ima ovdje
http://www.dalekovod.com/reference-2005.html

[smiley1]

Konstruktor-Strabag-Dalekovod

sorry SLK krivi link
http://www.hac.hr/index.php?task=inf&page=1

Otkrivene note na Posljednjoj večeri
Talijanski glazbenik i kompjutorski tehničar možda je otkrio pravi Da Vincijev kod: na Leonardovoj Posljednjoj večeri navodno su skrivene note.’Kompozicija zvuči poput rekvijema’, rekao je Giovanni Maria Pala. ‘Kao glazbena podloga koja naglašava Isusovu muku.’
Leonardo je fresku ‘Posljednja večera’ naslikao između 1494. i 1498. na zidu milanske crkve Santa Maria delle Grazie.
U knjizi koja je u petak objavljena u Italiji Pala objašnjava kako je elemente slike protumačio kao note.

Šesto čulo
Ponekad moramo donijeti odluke koje nam nisu drage, ali služe u veće svrhe. Srce često ima razloge koje naš razum ne prihvaća. Vaš unutarnji glas će vam možda govoriti da pokušate neke druge opcije, no iskustvo i znanje vam govore da to morate napraviti baš tako.

Ponekad zdrav razum mora pobijediti. Zaposliti neku osobu na osnovu šestog čula je jedna stvar, no ‘prokockati’ 100.000 kuna na dionicama je sasvim druga. Trebate preuzeti rizik, svakako, no prethodno dobro razmislite.

Ne postoji čaroban trik koji će razviti vaše šesto čulo. Jednostavno se opustite, postanite svjesni svojeg okruženja i događaja i vježbajte svoje šesto čulo – svaki dan po pet minuta! S vremenom ćete početi primjenjivati šesto čulo u svakodnevnim situacijama i donositi prave odluke.
Izvor T portal

Umjesto šestog čula ja svoj glas dajem za stanje “sedmog neba”. [smiley2]

La vita e bella!


Umjesto šestog čula ja svoj glas dajem za stanje “sedmog neba”. [smiley2]

U tom stanju donosiš najbolje odluke koje dionice ćeš kupiti ili prodati…???.[smiley2][smiley2]


Posejdon:

Umjesto šestog čula ja svoj glas dajem za stanje “sedmog neba”. [smiley2]

U tom stanju donosiš najbolje odluke koje dionice ćeš kupiti ili prodati…???.[smiley2][smiley2]

Tako je najbolje. Onda “sedmo nebo” duže traje. Samo misliš na neke brige… [smiley11]

No respect

New Report

Close