BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Appleova dionica u 2007,120%……………………….[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]

A kaj vas to cudi? Ste zaboravili na iPhone? A i iPod se prodaje ko alva

Počinje lov na jeftinije knjige
Od srijede do nedjelje traje Interliber, sajam knjiga koji svake godine prosječni knjigoljubac spremno dočekuje s listom naslova koje namjerava kupiti s popustom. Zahvaljujući Sporazumu o jedinstvenoj cijeni knjige, uvedenom početkom godine, bilo je malo prilika nabasati na neko dobro sniženje, stoga će Zagrebački velesajam sigurno posjetiti mnogi privučeni najavama i do sedamdeset posto nižih cijena knjiga

http://www.tportal.hr/fset.html

BISER DANA

“Rad na crno nije prioritetni problem Hrvatske, kada bude na 20 posto kao što je u Španjolskoj ili Grčkoj, onda ćemo o tome razbijati glavu.”

Predsjednik SDP-a Zoran Milanović

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Dobar dan

Ja sam nova ovdje na forumu i friški ulagač što se dionica tiče.
Zapeo mi je za oko Đuro eh sad jedna stvar me buni što se isplati kupovati Holding ili Montažu jer se oboje nalaze na burzi [smiley8]

pozzzzzzzzzzzz [smiley11]

pokušavam ostaviti post na temi al ne kužim ovo s odobrenjem moderatora

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

[color=blue]Najviše novih nezaposlenih u Istri, najmanje u Zagrebu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/najvise-novih-nezaposlenih-u-istri,1908.html

[color=blue]U Moskvi ubijen hrvatski građevinar[/color]

RUSKI list Moskovski Komsomolec objavio je informaciju kako je u moskovskoj Gurjanovoj ulici noćas oko ponoći, dok je izlazio iz automobila, vatrenim oružjem ubijen hrvatski državljanin.

Ubojica je zasad neidentificiran, a s mjesta događaja je pobjegao u automobilu VAZ-2106.

“U džepovima žrtve pronađeni su dokumenti s imenom hrvatskog državljanina, koji je suosnivač građevinske tvrtke koja se bavi gradnjom rezidencijalnih zgrada u Moskvi”, priopćila je policija koja, u interesu istrage, nije objavila ime ubijenoga.

Za rubriku vjerovali ili ne…

HEP: stanari Kupske omaškom dobili opomene za neplaćenu struju

ZAGREB, 7. studenog 2007. (Hina) – Hrvatska elektroprivreda (HEP) potvrdila je danas da je omaškom poslala opomene za neplaćenu električnu energiju stanarima Kupske ulice i poručila da će do okončanja postupka utvrđivanja odgovornosti za urušavanje ulice obustaviti svako slanje opomena.

Potvrđujući u današnjem priopćenju, koje potpisuje glasnogovornik HEP-a Radomir Milišić, da je poslao opomene za neplaćenu električnu energiju na adresu petnaestak stanara Kupske, HEP navodi kako je većina tih stanara “imala nepodmiren dug još iz razdoblja prije oštećenja nastalih zbog urušavanja temeljne jame na gradilištu nove poslovne zgrade HEP-a”.

“Iako su u Elektri Zagreb imali nalog da do daljnjega ne šalju opomene na adrese kupaca u Kupskoj ulici koji su morali seliti iz svojih stanova, omaškom smo poslali opomene”, stoji u priopćenju.

Izrazivši žaljenje zbog toga što su time “dodatno i nepotrebno uznemirili stanare”, HEP poručuje da će do “okončanja postupka utvrđivanja odgovornosti za nastalu štetu obustaviti svako slanje opomena, a shodno tome i iskapčanja napajanja, za stanare Kupske ulice”.

Današnji “Večernji list” piše da su stanari Kupske ulice ovih dana dobili opomene za neplaćenu struju po kojima su dužni platiti struju, ne samo za rujan, nego i listopad iako su protekli mjesec, zbog urušavanja ulice, proveli u hotelu u Remetincu.

No respect

Šta reći na ovo:
Zatvaranje dana kao zadnju cijenu dionica,potpuno drukčije podatke jedni
od drugih, imaju i Limun.hr i poslovni.hr i buisnes hr investor…
lakrdija[smiley1]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

[color=blue]Svaki 60. zaposlen u bankarskom sektoru[/color]

http://seebiz.eu/hr/banke/svaki-60.-zaposlen-u-bankarstvu,1911.html

Kad smo kod toga, financijskom trzistu polovica cijelog trzista su zaposlenici Zagrebacke banke i FINA-e.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


zna li netko sta se to danas desava u đuri?????

Od nedavno je osnovana udruga građana- milih dioničara DDJH pod nazivom ” ISPOD 1000 ju NEDAM”
Danas smo imali prvi sastanak te izglasali za predsjednika udruge gospodina SURLU koji osobno nadzire Brodski sektor.
Obaviještavam da vršimo upis novih članova.Za detalje molim obratiti se tajniku udruge FAZAN-u.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


malisb: ” zna li netko sta se to danas desava u đuri????? ” Od nedavno je osnovana udruga građana- milih dioničara DDJH pod nazivom ” ISPOD 1000 ju NEDAM” Danas smo imali prvi sastanak te izglasali za predsjednika udruge gospodina SURLU koji osobno nadzire Brodski sektor. Obaviještavam da vršimo upis novih članova.Za detalje molim obratiti se tajniku udruge FAZAN-u.

Kao novi presjednik zahvalio bi se kolegi BUMBARU , i porucio da druka na upis novih clanova.
ionako znamo da imamo vise sanse doci do 1000 nego li ekipa sa Petrokemije. Nakon jucerasnje zamolbe kolega je sklonio nalog od 10 000 kom sa cijene 220 kako bi moje kolege Fazan i Bumbar dokupili jeftinije[smiley1] Nakon danasnjeg sastanka mislim da udruga treba nositi naziv ” ISPOD 1500 ju NEDAM”[smiley2]

New Report

Close