BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Usprkos golemome rastu dionica PetroChina je gotovo dvostruko manje profitabilna nego njezini rivali. Tako je primjerice neto prihod PetroChine u prvoj polovici ove godine bio 10,9 milijardi dolara, dok je neto prihod Exxona iznosio 19,5 milijardi. Među onima koji smatraju da je kinesko tržište preskupo i nestabilno je i investicijski guru Warren Buffet, koji je ove godine prodao svoje udjele u PetroChini gdje je Berkshire imala drugi najveći udio nakon državne China National Petroleum. “Lako je biti zaveden kada stvari idu dobro. Mi u Berkshireu nikada ne kupujemo dionice kada vidimo da rapidno rastu”, kazao je Buffet.

Među onima koji smatraju da je kinesko tržište preskupo i nestabilno je i investicijski guru Warren Buffet, koji je ove godine prodao svoje udjele u PetroChini gdje je Berkshire imala drugi najveći udio nakon državne China National Petroleum. “Lako je biti zaveden kada stvari idu dobro. Mi u Berkshireu nikada ne kupujemo dionice kada vidimo da rapidno rastu”, kazao je Buffet

[color=blue]Hrvatska će iz IPA-e izvući 462,6 milijuna eura[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=30085

Zanima me mišljenje starih faca sa foruma o usluzi fima skrbništva.Minimalni ulog je 100000 kn,ulažu u dionice po svom nahođenju,a nakon 6 mjeseci podjela dobiti 80 posto tebi,20 posto njima?

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ investor [/color]

Ne znam zasto gosp. Moderator moderira, tj. cesto brise benigne postove, koje sluze za uveseljavanje naroda u ovim teskim danima korekcije.
Molio bih barem za odgovor; bilo bi pristojno.


Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ investor [/color] Ne znam zasto gosp. Moderator moderira, tj. cesto brise benigne postove, koje sluze za uveseljavanje naroda u ovim teskim danima korekcije. Molio bih barem za odgovor; bilo bi pristojno.

Poštovani,

Nemamo ništa protiv uveseljavanja, no to činite na temi Bez cenzure – Općenito i Najduhovitiji prilog na forumu.

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta

Što je nostalgija

U domaćoj, hrvatskoj politici, jedino je stalna strastvena podjela na crvene i crne. Svakih nekoliko godina, taman kad se ponadamo da su takve podjele stvar prošlosti, netko odjednom izroni s pričama o povratku komunista/neoustaša. No, da pravih hard core nostalgičara kod nas ipak nema, pokazuje priča 68-godišnje umirovljenice Ludmile Deyneke, iz Ukrajine. Ona, eto, još od raspada nikad prežaljenog SSSR marno skuplja spomenike, slike, simbole Lenjina i ostalih komunističkih vođa (na fotografiji). Količina? Dostatna da ispuni dvorište i dvije sobe njene kuće. A kako će skoro 90 godina Oktobarske revolucije, valja pažljivo obrisati prašinu sa Lenjinovih zalisaka i krenuti u svjetlu budućnost…
Izvor N.list


[color=blue]Hrvatska će iz IPA-e izvući 462,6 milijuna eura[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=30085

Znači u EU smo 2011. zajedno u paketu sa čevapima i kajmakom.[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Feng shui va škabelinu
Kupila san mići libar o feng shuiju va ken piše da z vrimena na vrime treba posnažit škabelini. Sad ne bin dužila o ten zač to treba storit, ma celu nedeju snažila san škabelin po škabelin i našla čuda toga interesantnog. Plaćeni i neplaćeni računi valje san hitila va smete, a va košu j’ finilo i desetak lapiši ki više ne pišu. Našla san i stare baterije ke nekin čudon nisu iscurile, pa stare ukrasne harti od ki zna kad otprteh dari, lastike, ruzinavi čavli i ključi. Ni mi ćaro zač je čovik sklon skupljat sakakovu kramu, a to me spametilo na moga pokojnoga nonića ki j’ va
jednoj škatule čuval na stotine kriveh i ruzinaveh vida aš bi mu jednoga dana sopeta mogle rabit. Čak i danaska kad je se potrošna roba mi i dalje volimo spravljat stare stvari, čak i one ke nimaju nikakovu posebnu sentimentalnu vrednost.
Kim Cuculić N.list
Ovo je malo za vježbanje čakavštine…[smiley2]


Feng shui va škabelinu
Kupila san mići libar o feng shuiju va ken piše da z vrimena na vrime treba posnažit škabelini. Sad ne bin dužila o ten zač to treba storit, ma celu nedeju snažila san škabelin po škabelin i našla čuda toga interesantnog. Plaćeni i neplaćeni računi valje san hitila va smete, a va košu j’ finilo i desetak lapiši ki više ne pišu. Našla san i stare baterije ke nekin čudon nisu iscurile, pa stare ukrasne harti od ki zna kad otprteh dari, lastike, ruzinavi čavli i ključi. Ni mi ćaro zač je čovik sklon skupljat sakakovu kramu, a to me spametilo na moga pokojnoga nonića ki j’ va
jednoj škatule čuval na stotine kriveh i ruzinaveh vida aš bi mu jednoga dana sopeta mogle rabit. Čak i danaska kad je se potrošna roba mi i dalje volimo spravljat stare stvari, čak i one ke nimaju nikakovu posebnu sentimentalnu vrednost.
Kim Cuculić N.list
Ovo je malo za vježbanje čakavštine…[smiley2]

Tek sad mi je jasno zašto volim štokavštinu [smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

[color=blue]Dok ostali govore o korupciji, mi šutimo[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/karakas-dok-ostali-govore-o-korupciji%2c-mi-sutimo,1885.html

E,da vam je žena kakva bodulka zavoljeli bi vi čakavicu…[smiley2][smiley2]


E,da vam je žena kakva bodulka zavoljeli bi vi čakavicu…[smiley2][smiley2]

Žena Međimurka pa sam zaglavio u drugom smjeru.[smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close