BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mreich: ” Ovo s određivanjem liste u PG je početak kraja. Naime, sad bu oni određivali kaj smiješ kupovati, a kaj nije preporučljivo pa onda moraš doći osobno. To znači da slobodno mogu odlučivati o tome i tako utjecati na tržište onako kako njima odgovara. Još samo fali da uvedu i skrbništvo nad dionicama i onda muljažama više nema kraja. A da će povremeno mijenjati listu uopće ne sumnjam. ” neće uvesti skrbništvo,to ne mogu po zakonu,ali će recimo raditi vođenje portfelja umjesto Vas kad oni procjene da je to potrebno….[smiley2] To je najgora ,nejneprofesionalnija i najbezobraznija kuća u Hrvatskoj.

A kaj je onda PBZ? I još su uveli skrbništvo. Ne znam je li to protuzakonito. Je li ?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Jel se mogu kod njih dionice staviti na dispoziciju ili se moraju prodati?

nisam baš siguran što pitaš ali pretpostavljam da misliš da li se mogu staviti na slobodnu poziciju (ili odregistrirati od brokera). ako je to, onda je odgovor – naravno. to je samo registracija s agentom za prodaju ili “odregistracija”. s bilo kojim brokerima.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ja ću otvoriti brokersku kuću,samo on-line trgovanje 0,6% provizija i možete smo trgovato HT-om preko mene. Skrbništvo je uračunato u cijenu..[smiley2]
Umjesto da su nam kuće sve bolje,ono sve gore…ne daj bože uložiti koju kunu….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo,ovo mi danas stavili na zid od kancelarije:
Crnka uzima kad raste,a plavuša se raduje kad pada…[smiley2][smiley2]


Evo,ovo mi danas stavili na zid od kancelarije: Crnka uzima kad raste,a plavuša se raduje kad pada…[smiley2][smiley2]

Ovo je prvi vic u kojem plavuša ispada pametna.
Ili sam ja plavuša???? [smiley4]

La vita e bella!

pazi Posejdone

ona se samo raduje [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

srbija djeli svojim gradjanima dionice iz 15 naj tvrtki ito džabe

Pitanje. Nikako da mi prihvati attach i da stavim sliku na forum. Molim pomoć.
Inače to radim preko print screena i eksportiram ga u paint te ga tamo sačuvam u *.jpg formatu. I nikako da mi ga stavi na forum. Ako netko ima neki prijedlog bio bih zahvalan.[smiley5]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

[color=blue]Polančec: Vlada razmišlja o stavljanju dionica u zatvoreni investicijski fond[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29976


Pitanje. Nikako da mi prihvati attach i da stavim sliku na forum. Molim pomoć.
Inače to radim preko print screena i eksportiram ga u paint te ga tamo sačuvam u *.jpg formatu. I nikako da mi ga stavi na forum. Ako netko ima neki prijedlog bio bih zahvalan.[smiley5]

pa vjerovatno ti je prevelik

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

ZSE: Pad Crobexa, HT-a i Ine, rast IGH
Pa tko smišlja ove naslove?
Članak u business.hr
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdcf4dc4-3681-4bb0-8522-45a845267cdb

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


[color=blue]Polančec: Vlada razmišlja o stavljanju dionica u zatvoreni investicijski fond[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29976


pa u tom clanku nema nista konkretno o zif , to je nekakav usputni razgovor.
mada su se toga mogli i ranije sjetiti

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES. Svatko ima svoj križ.

New Report

Close