BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma nije mi prisjeo. ali s njima definitivno imaš osjećaj kao da radiš s nekretninom a ne dionicama [smiley7]
inače, gospodična na kreditima u Miramarskoj je zakon … sve kuži, sve zna … kad bi u zabi takve zapošljavali …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ne drukaj mi protiv zabe …

btw, jesi kad radio s erste vrijednosnicama ?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ovo s određivanjem liste u PG je početak kraja.
Naime, sad bu oni određivali kaj smiješ kupovati, a kaj nije preporučljivo pa onda moraš doći osobno.
To znači da slobodno mogu odlučivati o tome i tako utjecati na tržište onako kako njima odgovara. Još samo fali da uvedu i skrbništvo nad dionicama i onda muljažama više nema kraja. A da će povremeno mijenjati listu uopće ne sumnjam.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


btw, jesi kad radio s erste vrijednosnicama ?

ne. što?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


fazan: ” btw, jesi kad radio s erste vrijednosnicama ?” ne. što?

čisto me zanima … nitko ih ne spominje … a negdje sam vidio da su u vrhu hr. brok. kuća … čini mi se po prometu … ne znam više gdje …

I love the Smell of Profits in the Morning

Saudijski Dr. Phil savjetuje kako ispravno tući supruge

“Opomenite ih – jednom, dva puta, tri puta, četiri puta, deset puta. Ako to ne pomaže odbijte s njima djeliti krevet”, savjetuje Al Arifi. “A ako to ne pomaže, treba ih tući?”, pita jedan od trojice mladića koji primaju savjete. “To je ispravno”, odgovara Al Arifi.

Potom mirno objašnjava mladićima kako je udaranje budućih supruga u lice “nije dobro”.

“Udaranje u lice je zabranjeno, čak i kada se radi o životinjama”, objašnjava on. “Čak i kada želite da vaša deva ili magarac počnu hodati, nije vam dozvoljeno udarati ih u glavu. To je istina za životinje, a još je više istina kada se radi o ljudima. Znači udaranje mora biti lagano i ne u lice”.

Arifi dalje objašnjava kako supruge treba tući po dijelovima tijela na kojima neće biti nikakve štete. “Ne smije ih se tući kao što bi se tukle životinje ili djeca, šamarajući ih lijevo i desno”, prezicira saudijski bračni savjetnik.

“Na nesreću, mnogi muževi tuku svoje žene samo kad se razbjesne, i kada počnu udarati, to je kao da udaraju u zid – tuku rukama lijevo i desno, a nekada koriste i noge. Brate, to je ljudsko biće što ga tučeš. To je zabranjeno. To se ne smije činiti”, zaključuje Muhammad al Arifi, “saudijski Dr. Phil”

“Please, God, Just One More Bubble.”

Arape,Arape,ovaj tvoj post me je odmah razbudio…[smiley2][smiley2]

Jo je Arifi mlad… bude naučio [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Ovo s određivanjem liste u PG je početak kraja. Naime, sad bu oni određivali kaj smiješ kupovati, a kaj nije preporučljivo pa onda moraš doći osobno. To znači da slobodno mogu odlučivati o tome i tako utjecati na tržište onako kako njima odgovara. Još samo fali da uvedu i skrbništvo nad dionicama i onda muljažama više nema kraja. A da će povremeno mijenjati listu uopće ne sumnjam.

neće uvesti skrbništvo,to ne mogu po zakonu,ali će recimo raditi vođenje portfelja umjesto Vas kad oni procjene da je to potrebno….[smiley2]
To je najgora ,nejneprofesionalnija i najbezobraznija kuća u Hrvatskoj.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

hehe… di si to iskopao Arape? Da ti nisi saudijskih dr Phil glavom i bradom?[smiley2][smiley2]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


hehe… di si to iskopao Arape? Da ti nisi saudijskih dr Phil glavom i bradom?[smiley2][smiley2]

jutarnji…

ma nisam ti ja on, da jesam, ja bih pisao o tome kako zene (ne) smiju tuci muskarce[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Arap
ma nisam ti ja on, da jesam, ja bih pisao o tome kako zene (ne) smiju tuci muskarce…
Još ako je oklagija dozvoljena….[smiley2][smiley2]

New Report

Close