BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zelite sacuvati vas novac? Zelite da zaradite i da dobijete na vrijednosti? Bez rizika, jer riziko je drazati ga u hrvatskoj. Ulazite vas novac kao pravi Bussinesman. Info:
stjepanmikeljevic@web.de

Ovo gore je poruka koja mi je danas stigla na P.P. pa me zanima da li je još netko od vas dobio istu i što ona to znači?

na 4300 sve prodajem...

[color=blue]Rusija prisiljava Lufthansu na seobu u Sibir[/color]

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2007,11,2,lufthansa_sibir,96545.jl


Zelite sacuvati vas novac? Zelite da zaradite i da dobijete na vrijednosti? Bez rizika, jer riziko je drazati ga u hrvatskoj. Ulazite vas novac kao pravi Bussinesman. Info:
stjepanmikeljevic@web.de

Ovo gore je poruka koja mi je danas stigla na P.P. pa me zanima da li je još netko od vas dobio istu i što ona to znači?

Ta poruka znaci isto kao i kad dobijem od recimo Spanjolske lutrije koju nisam igrao obavijest da sam izvucen kao dobitnik 1.000.000 €. Takva posta se stavi na permanent blacklist da Vas ne zamara u buducnosti.

kolege molim vas recite mi: koliko poruka moram napisat da me se odmoderira, ili šta već moram napraviti, koji su uvjeti? pardon ako sam nešto prekinuo

&


Zelite sacuvati vas novac? Zelite da zaradite i da dobijete na vrijednosti? Bez rizika, jer riziko je drazati ga u hrvatskoj. Ulazite vas novac kao pravi Bussinesman. Info:
stjepanmikeljevic@web.de

Ovo gore je poruka koja mi je danas stigla na P.P. pa me zanima da li je još netko od vas dobio istu i što ona to znači?

Javi mu se i traži sve podatke, da ga prijavimo za spam.

No respect

[color=blue]Hrvati vjeruju domaćim brendovima[/color]

Istraživanje Reader’s Digesta o povjerenju prema robnim markama u Hrvatskoj pokazalo je da Hrvati i dalje preferiraju domaće brendove, dok oni strani imaju prednost uglavnom u kategorijama u kojima nema jakog domaćeg predstavnika. U 36 kategorija proizvoda i usluga, među pobjednicima se našlo 20 domaćih i 12 stranih brendova.

Tako su u kategoriji prehrambenih proizvoda i pića neprikosnoveni Kraš (čokolada), Dukat (mliječni proizvodi), Gavrilović (konzervirani mesni proizvodi), Vindija (sokovi), Jamnica (voda), Cedevita (vitaminski proizvodi), Ožujsko pivo (pivo) i Franck (kava). Među trgovačkim lancima najveće povjerenje ukazano je Konzumu, a konkurente je nadmašila i naftna kompanija Ina. Među telekomunikacijskim operatorima T-Com je izabran kao najbolji internetski poslužitelj, dok je VIP najpoželjniji mobilni operator. Pliva je odnijela pobjedu u kategoriji farmaceutskih proizvoda (Voltaren, Maxflu).

Strani brendovi prednjače u kategoriji kozmetičko-higijenskih proizvoda, gdje je nadmoćna Nivea koja je pobijedila u čak pet kategorija (kozmetika, sredstva za njegu kose, sredstva za osobnu higijenu, proizvodi za njegu kože i kozmetika za zaštitu od sunca).

Istraživanje pokazuje i regionalne lidere u našem okružju. Primjerice, pobjednici u Hrvatskoj i Sloveniji su slovenski brendovi Gorenje i Lesnina, ali i hrvatski brendovi Cedevita i Gavrilović. Znatno veći broj glasova u odnosu na konkurente dobili su Ina, Generalturist, Franck, Gorenje i Gavrilović, a minimalne razlike među konkurentima zabilježene su u desetak kategorija.

U istraživanju je sudjelovalo 7.000 nasumično izabranih pretplatnika Reader’s Digesta Hrvatska. Sudionici istraživanja, bez ikakva vremenskog ograničenja, davali su svoje povjerenje proizvodima i uslugama u 36 različitih kategorija: od deterdženta do automobila. Od njih se jednostavno tražilo da navedu onoga za koga smatraju da zaslužuje naziv – robna marka od povjerenja (Trusted Brand). Na ljestvici od jedan (najniža ocjena) do pet (najviša ocjena), ispitanici su ocjenjivali brendove prema kvaliteti, izgledu, upotrebljivosti i primjerenosti cijene. Za svaki brend ispitanici su označili jesu li njegovi kupci i jesu li ga preporučili drugima.

imam neki osjecaj da ce se gosp HRKAC jaki investitor sto rasprodaje dionise na banjaluckoj berzi uci dobro ali naravno pametno bez napuhivanja dionica na ZSE to mi je javijo danas jedan kolega broker iz BANJA LUKE

Kreće cirkus:

HRT1
21:10 Izbori 2007. – sučeljavanje: Vanjska politika

No respect


Kreće cirkus: HRT1 21:10 Izbori 2007. – sučeljavanje: Vanjska politika

Što si brz…,a evo i moje Kolindice….[smiley2]

Sučeljavanje naših političara – ko loše organizirana večera….sa hladnim nareskom…[smiley10]

Kad sam napisao ………..di je moderator da nije pao za dop ………….odma se obrisalo,u isto doba sam postao na drugoj temi,to se nije pregledalo………nije korektno[smiley11]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pričao sam danas s frendom. Zvao ga neki lik iz Japana da mu ponudi mogućnost da kupi dionice neke američke IT firme. Garantira mu brutalni rast. Frend ga pita koliko. Lik mu kaže – “15 percent minimum!” [smiley2]

New Report

Close