BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Djeca su naša najljepša i najveća investicija….[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Djeca su naša najljepša i najveća investicija….[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

svaka čast !
pozdrav svim majkama i budućim majkama svijeta![smiley2]

dan je pametniji od noći

Ćestitamo moje dvije i ja[smiley2][smiley2]

Evo lijepog vremena za dokup misleći pritom na dugoročno ulaganje.
kad je termin?

Čestitke i u dokup!!![smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


postat ću otac i po treći put.sad moram još povećati investicije, posebno one dugoročne..[smiley2][smiley2][smiley2]

čestitke

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Rehn: Pelješki most nije u nadležnosti EU-a

BRUXELLES,30. listopada (Hina) – Izgradnja mosta kopno-Pelješac kao i otvorena granična pitanja između Hrvatske i Bosne i Hercegovine ne spadaju u nadležnost Europske unije niti EU financira taj projekt, stoji u odgovoru europskog povjerenika za proširenje Ollija Rehna zastupniku Europskog parlamenta.

“Projekt pelješkog mosta, kao i neka otvorena pitanja oko granice između Hrvatske i Bosne i Hercegovine… spadaju izvan nadležnosti Zajednice. Osim toga, Komisija ne financira projekt pelješkog mosta”, stoji u pisanom odgovoru povjerenika Rehna zastupniku Wolfgangu Bulfonu iz Stranke europskih socijalista (PES). Rehn kaže da iz toga razloga Komisija nije ovlaštena intervenirati u pitanjima koja iz toga proizlaze.

Bulfon je Rehnu uputio pitanje u pisanom obliku o tome kakva je ocjena Europske komisije u vezi s izgradnjom mosta kopno-Pelješec i određivanja morske granice između Hrvatske i BiH.

U nastavku odgovora, Rehn dodaje da Komisija “smatra dobrosusjedske odnose kamenom temeljcem Procesa stabilizacije i pridruživanja. Komisija stoga i dalje potiče obje zemlje da sva otvorena bilateralna pitanja rješavaju u duhu dobrosusjedskih odnosa i da rade u pravcu njihova rješavanja”, kaže se u Rehnovom odgovoru.

Prošli je tjedan hrvatski premijer Ivo Sanader označio početak izgradnje mosta kopno-Pelješac. Neki predstavnici vlasti u Bosni i Hercegovini protive se izgradnji toga mosta, tvrdeći da on zatvara pristup bosanskohercegovačkom teritorijalnom moru.

Premijer Sanader je na te prigovore odgovorio da je Hrvatska poštovala pravo BiH na pristup njezinim vodama, što se vidi iz raspona nosivih stupova i visine budućeg mosta.

No respect

@SLK,

e sad ako popušimo i od Bosanaca (mislim na Vladu BiH) u međunarodnim sporovima onda smo
stvarno za K…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

cestitka za ponosnoga tatu,[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


cestitka za ponosnoga tatu,[smiley2]

još jednom hvala svima[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

airfire:

cestitka za ponosnoga tatu,[smiley2]

još jednom hvala svima[smiley2]

Cestitke kolega

A evo i najnaovijeg Istarskog traca………………..Pavletic i ekipa se spremaju u preuzimanje Uljanik .d.d uz pomoc Karla Radolovica dugogodisnjeg direktora Uljanik.d.d,svakako da bi im tu na ruku trebao ici Brajkovic sadasnji direktor……….Uskoro cemo vidjet sta o SVEMU misli Bruno Bulic poznati sindikalist………ovo je smo trac koji se siri poput munje dal ima uporiste neznam

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

U redu,

Molim korisnike da me podsjete sljedeći tjedan da otvorim temu “Kako jutarnje buđenje i shvaćanje da nemam kave utječe na tržište kapitala jer sam lud i neuračunljiv i odmah ću prodavati sve svoje dionice i tako izazvati korekciju”

Unaprijed hvala,

P.S. Zaključavamo

Ja sam se odvalio o smijeha kad sam oov pročitao[smiley2][smiley1][smiley7]

Vjeko legendo!

Novac je kisik burze!

New Report

Close