BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trebalo je napraviti tunel koji bi ispao u konacnici jeftiniji; a ne bi bio ovisan o meteo uvjetima kao sto ce biti most (na prilicno vjetrovitom mjestu).
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Trebalo je napraviti tunel koji bi ispao u konacnici jeftiniji; a ne bi bio ovisan o meteo uvjetima kao sto ce biti most (na prilicno vjetrovitom mjestu).
[smiley9][smiley9][smiley9]

Najjeftiniji bi bio autoput koji bi dijelom isao prek bosanske strane. Na izlazima s autoputa postavis carinarnice tj. ako picis dalje za Dubrovnik picis bez zaustavljanja i bok. Ovo sve je drugo truch bla. U krajnjoj liniji mogu napraviti i podvodni tunel do Peljesca – ak ne znaju kako nek pitaju Norvezane koji ih imaju preko nekoliko a najdulji je dugacak preko 6800 m i povezuje kopno s otokom Mageroya na kojem je Nordkapp. Kak to znam? Prosao ja to sve ljetos autom [smiley2]

Ma odakle više…

ZAGREB – Svjetski dan štednje, 31. listopada, hrvatski građani ove godine dočekuju s rekordnim iznosom kunskih i deviznih štednih i oročenih depozita u bankama, većim od 104 milijarde kuna, što predstavlja 68 posto ukupnog iznosa depozita u hrvatskim bankama krajem kolovoza ove godine. Ukupni su štedni i oročeni depoziti, prema podacima Hrvatske narodne banke (HNB), krajem kolovoza ove godine premašili iznos od 153 milijarde kuna i bili su za 25,3 milijarde kuna viši u odnosu na njihovo stanje s kraja kolovoza prošle godine. Samo kod građana bilježi se pritom povećanje depozita od 9,3 milijarde kuna. Hrvatski su građani krajem kolovoza u bankama imali 81,7 milijardi kuna deviznih i 22,3 milijarde kuna štednih i oročenih kunskih depozita.
——

Ipak je dio toga završio u HT, ali tek nekoliko posto.

No respect

To ti mamama i tatama salju svi oni mladi mozgovi koji su otisli van[smiley2][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


sorry, kriva tema, post obrisan.

No respect

Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…[smiley2]


Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…[smiley2]

Čestitam.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

BAKICAAA:
” Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…

Čestitam, biće 500 kn veća plaća……..

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…[smiley2]

…a ne magistra znanosti. Ima razlike. [smiley11]

No respect

Eto moja zena je postala magistra znanosti,he he oce li joj placa bit na tom nivou[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…[smiley2]

čestitam.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


BAKICAAA: ” Hura,upravo saznah da sam postala Magistra struke…[smiley2] ” …a ne magistra znanosti. Ima razlike. [smiley11]

Jasno…,ti si odmah primjetio…,[smiley2]

New Report

Close