BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja smatram da izbori nece pretjerano utjecati na nase trziste, jer fondovi moraju i ove godine odraditi svoj rast od barem 20% kao i pocetkom svake godine do sada???


…u ovom ludom sportu sam tri godine,i ćitam svakakve gluposti,kupi ovo,kupi ono……,a niko ne gleda politiku i političarske prevare……..e ja tvrdim,ne prodavajte veterinu,HT,kupujte s-n holding,solaris……bit će BUUUM!!

iwc; zasigurno imas lijepi sat; ali poprilicno snazno ulijeces sa savjetima za prvi post. Pa gdje si bio dosad? Sto znaci BUUUM? Mene to podsjeca na pucanje nekoga objekta pod pritiskom; mozebitno balona.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

USA je vrhunska zemljA za privatnike jedan primjer je moj poznanik BLaskovic.V. za kojeg si mozda cuo,u Kanadi imam isto poznanika koji su privatnici,dalo bi se o tome debatirat satima.To nije bitno,bitno ja da nama idu dionice pa cemo tamo na kavu[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

meni više ništa nije jasno , ipko raste , viro pada ko sjekira u slobodnom padu.

do brokera ne mogu ni pod razno

kaj se događa ?!*?

pitanje; zašto se moderira tema bez cenzure?
kada mogu očekivati bez moderiranja , koji su uvjeti?


pitanje; zašto se moderira tema bez cenzure? kada mogu očekivati bez moderiranja , koji su uvjeti?

Zato što se tema ne zove bez moderiranja.

meni više ništa nije jasno , ipko raste , viro pada ko sjekira u slobodnom padu. do brokera ne mogu ni pod razno kaj se događa ?!*?

Panika

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


pitanje; zašto se moderira tema bez cenzure? kada mogu očekivati bez moderiranja , koji su uvjeti?

Ne moderira se tema, nego korisnik.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

portfelj mi izgleda ko u zemlji ludari postotaka od – 10 ,
+90
+350

jao

nije panika , ali ode mi logika [smiley1]

LoLa:

pitanje; zašto se moderira tema bez cenzure? kada mogu očekivati bez moderiranja , koji su uvjeti?

Ne moderira se tema, nego korisnik.

hvala na odgovoru
s obzirom kako u zadnje vrijeme doživljavam zse , neće me odmoderirati do sudnjeg dana.
bilo mi je ljepše dok na trg nisu došli novi dioničari.
sve si nekaj gruntam da odem u fond

ima tko kakvav mig

imaš mig na viru , rasprodaja u tijeku


ima tko kakvav mig

misliš li na kurje oko ili nešto drugo?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close