BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

ententinis: ” Jedva čekam duel Sanader-Milanović. Sanader je uvjerljiv kao govornik i bolji je u tome od Milanovića. Ali u duelu face to face sa Milanovićem, mislim da nema nikakve šanse. ” Da, pogotovo je djelovao uvjerljivo u susretu s Bagom kad je govorio elokvencijom i mucanjem ko klinac kad ga se ulovi s rukom u teglici pekmeza ”

Kolega, rekao sam da je uvjerljiv kao govornik.
To znači kad drži govor

Mene on u nis nemre uvjeriti osim u cinjenicu da sam se zaje… davnih dana sto nisam otisao raditi u Kanadu kad sam imao priliku[smiley2]


Mene on u nis nemre uvjeriti osim u cinjenicu da sam se zaje… davnih dana sto nisam otisao raditi u Kanadu kad sam imao priliku[smiley2]

Ma daj, šta ti fali. Jesi gladan, jesi žedan, jel imaš auto, firmicu, pristojne prihode…. među svojim ljudima i prijateljima. Samo zdravlja i svega će bit. Ne kažem da ne može bolje, da je bolja gospodarska i ekonomska politika, ali što je tu je. Da je sve lagano u životu, bio bi dosadan. [smiley11]

No respect


Ma daj, šta ti fali. Jesi gladan, jesi žedan, jel imaš auto, firmicu, pristojne prihode…. među svojim ljudima i prijateljima. Samo zdravlja i svega će bit. Ne kažem da ne može bolje, da je bolja gospodarska i ekonomska politika, ali što je tu je. Da je sve lagano u životu, bio bi dosadan. [smiley11]

Je, ne fali mi pretjerano nis. Cak i viska imam. Npr infarkt kojeg sam imao prije malo manje od 2 mjeseca i svakodnevnu borbu s neplatisama i nelikvodnoscu u koje me spomenuti gospodin i njegovi ministri silom pokusavaju uvjeriti da je nema[smiley1]


Je, ne fali mi pretjerano nis. Cak i viska imam. Npr infarkt kojeg sam imao prije malo manje od 2 mjeseca i svakodnevnu borbu s neplatisama i nelikvodnoscu u koje me spomenuti gospodin i njegovi ministri silom pokusavaju uvjeriti da je nema[smiley1]

A u Kanadi bi išlo sve po loju? Znam da si imao problema sa zdravljem, to vjerojatno i mene čeka, ali imam ideju: uzet ćemo traktor i vitlo, prikolica drva je oko 1500 kuna, a to nas dva napravimo za dan.
Ne boj se za zdravlje, a biti ćemo mirni ko bubice. [smiley11]

No respect

Još ako vas pčele izbodu, nećete imati problema ni s reumom[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A u Kanadi bi išlo sve po loju? Znam da si imao problema sa zdravljem, to vjerojatno i mene čeka, ali imam ideju: uzet ćemo traktor i vitlo, prikolica drva je oko 1500 kuna, a to nas dva napravimo za dan.
Ne boj se za zdravlje, a biti ćemo mirni ko bubice. [smiley11]

Stari moj da nemam frendove koji su u Kanadi vec prek 30 god. i koji su privatnici tam (nasi ljudi) i da nemam info iz prve ruke kak je tam ne bi sad s tugom gledao Milicevu seriju “Idemo u Kanadu”. Po nacinu kako sve funcionira tamo i brzinom kako se promjene kod nas odvijaju ni ti ni ja to ovdje necemo dozivjeti.


SLK: ” A u Kanadi bi išlo sve po loju? Znam da si imao problema sa zdravljem, to vjerojatno i mene čeka, ali imam ideju: uzet ćemo traktor i vitlo, prikolica drva je oko 1500 kuna, a to nas dva napravimo za dan. Ne boj se za zdravlje, a biti ćemo mirni ko bubice. [smiley11] ” Stari moj da nemam frendove koji su u Kanadi vec prek 30 god. i koji su privatnici tam (nasi ljudi) i da nemam info iz prve ruke kak je tam ne bi sad s tugom gledao Milicevu seriju “Idemo u Kanadu”. Po nacinu kako sve funcionira tamo i brzinom kako se promjene kod nas odvijaju ni ti ni ja to ovdje necemo dozivjeti.

malo aspirina i maslinovog ulja i neboj se za srce.

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

Ne razumijem zasto sve vece ulagace muci strah da SDP ne dobije na izborima? To ce zasigurno dovesti do kratkorocnog zahladjenja trzista kapitala; ali mozda nam upravo to i treba. Mozda nam tgreba par mjeseci bez velikih prinosa; ustvari da mnogi udji u cash poziciju te da dodje do korekcije cijena; koje bi dale prosperitet za novi uzlet. Ima i sad potcijenjenih dionica; ali sad ih ima daleko, daleko manje nego prije 1-2 godine.
Zasto se navodi da je Milanovic nesposoban i ovakav i onakav kad je istina sasvim oprecna? On je elokventan i inteligentan covjek; te daleko veca opasnost po fotelje HDZ-a nego je bio pokojni Racan. Daleko o0d toga da ja navlacim Na SDP; najradije bih bio nepolitican ili glasao za zelene (mozda stvarno sve skupa i nece imati puno smisla ako nastavimo ovako unistavati nas planet i razmnozavati se poput ameba); ali istina je samo jedna makar je pokusavali prikrivati. Ja se izbora ne plasim; stovise neka pobjedi bolji i sposobniji; a ne plasite se poreza na kapitalnu dobit preko 50.000 kuna (ima li svako od vas zene, brace, roditelje itd? Pa izvucite na svakoga 50.000kn godisnje bez poreza; i ako vam to nije dovoljno (ne racunajucio druge prihode) za normalan zivot; onda vam stvarno treba oderati taj porez).
Pozdrav
NHF [smiley9][smiley9][smiley9]
Leon
btw Alien; Kanada je stvarno lijepa i uredna zemlja; ali ja slijedim izreku moga pokojnoga djeda: ‘Svaka ptica svome jatu’ ; a ja sam saznao odavno gdje je moje jato; makar ne bilo najljepse i najbolje na svijetu

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

E Aliene a ja u Ameriku,koliko sam puta bio a ne ostao,jebiga takav je zivot[smiley6]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


E Aliene a ja u Ameriku,koliko sam puta bio a ne ostao,jebiga takav je zivot[smiley6]

Amerika je skroz druga prica od Kanade. Imam frenda u Austinu i iako x stvari zvuci primamljivo USA me ne privlaci uopce. Da sam 10 god mladji kandidati glavni za fiju bi mi bili Novi Zeland ili Kanada.

nikad nije kasno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

…u ovom ludom sportu sam tri godine,i ćitam svakakve gluposti,kupi ovo,kupi ono……,a niko ne gleda politiku i političarske prevare……..e ja tvrdim,ne prodavajte veterinu,HT,kupujte s-n holding,solaris……bit će BUUUM!!

New Report

Close