BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Završilo Otvoreno, Kitarović oderala Milanovića.
Nije se snašao uopće.
Jedino što je pokazao je bahatost koja mu nikako ne stoji.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

njemu ništa ne stoji


Završilo Otvoreno, Kitarović oderala Milanovića. Nije se snašao uopće. Jedino što je pokazao je bahatost koja mu nikako ne stoji.

Pa, ne bi se baš složio.
Teško da bi ona mogla ikoga oderati

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ha istina je to što kaže Plavi, Milanović je djelovao loše

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


plavi: ” Završilo Otvoreno, Kitarović oderala Milanovića. Nije se snašao uopće. Jedino što je pokazao je bahatost koja mu nikako ne stoji. ” Pa, ne bi se baš složio. Teško da bi ona mogla ikoga oderati

Ma daj, bila je potpuno uvjerljiva , kulturna, pristupačna, šarmantna, Milanović je izgledao prebahato.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” Završilo Otvoreno, Kitarović oderala Milanovića. Nije se snašao uopće. Jedino što je pokazao je bahatost koja mu nikako ne stoji. ” Pa, ne bi se baš složio. Teško da bi ona mogla ikoga oderati

nemoj tako, ministrica je vrlo njezna i sarmatna, ali tko zna kakva je privatno i nasamo[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ententinis: ” plavi: ” Završilo Otvoreno, Kitarović oderala Milanovića. Nije se snašao uopće. Jedino što je pokazao je bahatost koja mu nikako ne stoji. ” Pa, ne bi se baš složio. Teško da bi ona mogla ikoga oderati ” Ma daj, bila je potpuno uvjerljiva , kulturna, pristupačna, šarmantna, Milanović je izgledao prebahato.

Kulturna,pristupačna i šarmantna da, ali uvjerljiva i da je oderala Milanovića- ne.
Voljeli mi Milanovića ili ne, ali baš bi volio vidjeti tko će njega oderati.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Kulturna,pristupačna i šarmantna da, ali uvjerljiva i da je oderala Milanovića- ne.
Voljeli mi Milanovića ili ne, ali baš bi volio vidjeti tko će njega oderati.

Kolinda je simpatična, ali isto moram reći da je Milanović jak u duelima.
Često navede oponente da zamuckuju i moraju kombinirati odgovore zbog neočekivanih pitanja.
A to je i ono što ga razlikuje – napad neočekivanim pitanjima.

Primjer od večeras, kad mu je rekla da je SDP imao priliku za svoje vladavine promijeniti Ustav i nedati dijaspori da glasuje. A on: znači slažete se da je to trebalo napraviti? Žena – paf… ne zna što bi rekla jer razmišlja što je rekla i što to sad on pita.

Ne volim ga, izgleda pokvareno, ali je izuzetno težak oponent.

No respect

Jedva čekam duel Sanader-Milanović.
Sanader je uvjerljiv kao govornik i bolji je u tome od Milanovića.
Ali u duelu face to face sa Milanovićem, mislim da nema nikakve šanse.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Jedva čekam duel Sanader-Milanović.
Sanader je uvjerljiv kao govornik i bolji je u tome od Milanovića.
Ali u duelu face to face sa Milanovićem, mislim da nema nikakve šanse.

Da, pogotovo je djelovao uvjerljivo u susretu s Bagom kad je govorio elokvencijom i mucanjem ko klinac kad ga se ulovi s rukom u teglici pekmeza


Jedva čekam duel Sanader-Milanović. Sanader je uvjerljiv kao govornik i bolji je u tome od Milanovića. Ali u duelu face to face sa Milanovićem, mislim da nema nikakve šanse.

Ne bih se složio. Sanader je puno bolji govornik. Drug Zoka voli spuštati drugima (podsjeća me na školu: moj tata je jači od tvoga, ja sam brži, ja sam ljepši itd…), ali ako se isprovocira, ni Sanader mu neće ostati dužan.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


ententinis: ” Jedva čekam duel Sanader-Milanović. Sanader je uvjerljiv kao govornik i bolji je u tome od Milanovića. Ali u duelu face to face sa Milanovićem, mislim da nema nikakve šanse. ” Da, pogotovo je djelovao uvjerljivo u susretu s Bagom kad je govorio elokvencijom i mucanjem ko klinac kad ga se ulovi s rukom u teglici pekmeza

Kolega, rekao sam da je uvjerljiv kao govornik.
To znači kad drži govor

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close