BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

ljudi, koliko vremena se dnevno bavite dionicama?
da ne radim mislim da bi vjerovatno cijeli dan bio na netu…

[smiley1]

Kupujmo hrvatsko!

Premješteno iz teme: [color=blue]ZABA (Zagrebačka banka d.d.)[/color]

Mnogo je novih dioničara na ovom forumu. Gledam malo u kutu piše: Ukupno gostiju 28787.
Čini mi se da je dioničarstvo u Hrvatskoj postalo ozbiljna konkurencija kladioničarima.[smiley2]


Aleksandar Veliki se nadvije nad Aristotela i upita: Sto mogu uciniti za tebe, Veliki ucitelju?
Makni mi se sa sunca, zar ne vidis da se suncam; odgovori Aristotel zmireci na jedno oko

kolega, ili je ovo neki cinizam koji ja ne razumijem ili ste pobrkali aristotela i demostena

naime prava prica ide ovako: demostenu se aleksandar divio (by the way demosten je zivo u bacvi) i dosavsi pred njega ga upita: sto zeli da mu ucini, a on mu odgovori da mu se makne sa sunca
aleksandar je otisao zadivljen mudroscu demostena

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Premješteno iz teme: [color=blue]ZABA (Zagrebačka banka d.d.)[/color] Mnogo je novih dioničara na ovom forumu. Gledam malo u kutu piše: Ukupno gostiju 28787. Čini mi se da je dioničarstvo u Hrvatskoj postalo ozbiljna konkurencija kladioničarima.[smiley2]

to nema veze s stvarnim brojem posjetitelja, to je vec odavno objasnjeno, naime sustav broji uvijek kad se pojavimo na poslovni.hr, dakle nas stotinjak ili vec koliko nas ima koji stalno tu dolazimo (plus u zadnje vrijeme jos toliko, mozda i vise) kad se pojavimo na forumu brojac ucita, zato se stvara tako veliki broj, inace on je daleko manji…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Novi stadion !?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


leon swpr: ” Aleksandar Veliki se nadvije nad Aristotela i upita: Sto mogu uciniti za tebe, Veliki ucitelju? Makni mi se sa sunca, zar ne vidis da se suncam; odgovori Aristotel zmireci na jedno oko ” kolega, ili je ovo neki cinizam koji ja ne razumijem ili ste pobrkali aristotela i demostena naime prava prica ide ovako: demostenu se aleksandar divio (by the way demosten je zivo u bacvi) i dosavsi pred njega ga upita: sto zeli da mu ucini, a on mu odgovori da mu se makne sa sunca aleksandar je otisao zadivljen mudroscu demostena

Ma nije nikakav cinizam; vec prepiska iz predstave Aleksandar veliki gdje je Aristotel (Aleksandrov ucitelj zamijenio ustvari lik slavnog cinika Diogena (ne Demostena kako ste naveli, kolega), koji jest zivio u bacvi, ali je po legendi dao taj odgovor dok je prosio kipovima na trgu. Inace, bitna je poanta price, nevidim razloga za neke nepotrebne prepiske.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Evo pratim Larry King live i breaking news na CNN-u. California je u totalnom kolapsu od pozara. Taman sam napustio San Diego onaj dan kad su poceli pozari; a vidim da je vec 250.000 ljudi u S.D. county-u napustilo kuce (sve skupa preko milijuna u CA); autoputevi, javne ustanove, zoo, seaworld, Magic mountain itd zatvoreni; u San Diego quallcom stadionu-u borave izbjeglice (12.000); Schwarzie i Bush su na nogama; sve zivo gori a vjetar pojacava. Ne pise im se dobro.[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Premješteno iz teme: [color=blue]ZABA (Zagrebačka banka d.d.)[/color] Mnogo je novih dioničara na ovom forumu. Gledam malo u kutu piše: Ukupno gostiju 28787. Čini mi se da je dioničarstvo u Hrvatskoj postalo ozbiljna konkurencija kladioničarima.[smiley2]

Sad će štimac otvoriti burzu..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Završilo Otvoreno, lijepo su govorila omna četvorica, osonbo me najugodnije iznenadio Njavro.
Još jedan težak udarac Jurčiću i SDP-u.

a a tek kakve pohvale šukeru sanaderu i znajuzase![smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

dan je pametniji od noći

Zna li netko nešto o onim tečajevima brzog čitanja ?
U zadnje vrijeme bi dobro došlo s obzirom na poplavu informacija…

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Evo moj drugi komentar, prvi je moderator izbrisao jer sam napisao da sam i ja ušao u “govna” tj. umjetna gnojiva ili ti ga Petrokemiju. Ljudi opustite se malo, preozbiljni ste, nije sve u novcu :):):)

"Obožavam gledati u tvoje mišiće dok vadiš novčanik i plaćaš mi piće Novčanik je pun mišiće ti steže ta me privlačnost za tebe veže"

New Report

Close