BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… Što griješe u Hondi i Subaruu?

bila je jedna serija Honde civic pete generacije čini mi se sa Lukasovom elektronikom,
i onda su se vratili na Hitachi?

Heaven or Las Vegas


Što griješe u Hondi?

Pogledaj sutra u 18 sati.

No respect


plavi: ” Što griješe u Hondi? ” Pogledaj sutra u 18 sati.

Varaš se.
Samo je motor original Honda.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

se

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Da ,vrlo studiozno Gorane,svaka čast! Ostaje još ta privatizacija… Baš sam jutros na Sljemenu sreo jednu osobu,nakon dužeg vremena,”jaka” i u “jakim”krugovima. E,oduševio me njen podatak da je u tim krugovima ht out,a dlkv i čađara in i da ih iole “bliže vatrici “svi kupuju na veliko. Stvarno mi uljepšalo dan,btw,na sljemenu pada snjeg!!![smiley2]

Ej kolega bakulaz , da niste možda bili na gljivarijadi, dolje u PILAMA, razgovaral sam sa nekim ljudima o gljivama. Napravili su gulaš od preko 20 vrsti gljiva, ajoooj mila majko , ko nije probal nek mu je žal.[smiley2]

E pa neznam ja za sve aute,Honda mljac volim taj auto al ne vise od Audija,koji se puno vise kvari al jeb…[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Tko je #1 na planeti? Toyota. Mislim da nikome nije potrebno objasnjavati zasto je netko #1 u necemu pa tak ni ovo. [smiley2] Naravno, mikronske nijanse su izmedju Toyote, Honde i Subarua pa cak i Mazde.

p.s.
pod Toyota naravno da se podrazumijeva i Lexus, kao i Acura pod Hondu

p.p.s. autor posta je ponosni vlasnik Toyote Corolla Verso i prije nje Mazde Premacy[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]

od kad pratim forum ne sjećam se kad je medo pogriješio, a uvjeren sam da je tako i ovaj put:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]

od kad pratim forum ne sjećam se kad je medo pogriješio, a uvjeren sam da je tako i ovaj put:)

Istina je to kaj si napisao, medo je zakon!
Da sam samo svaki dokupio IPK Osijek isto kad i on…….

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]


od kad pratim forum ne sjećam se kad je medo pogriješio, a uvjeren sam da je tako i ovaj put:)
Istina je to kaj si napisao, medo je zakon! Da sam samo svaki dokupio IPK Osijek isto kad i on……. [smiley2]
[/quote][/i]

Možda nam medo kaže što SAD kupuje ali ne s figom u džepu![smiley2][smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]



luki007:

od kad pratim forum ne sjećam se kad je medo pogriješio, a uvjeren sam da je tako i ovaj put:)
Istina je to kaj si napisao, medo je zakon! Da sam samo svaki dokupio IPK Osijek isto kad i on……. [smiley2]

[/i]

Možda nam medo kaže što SAD kupuje ali ne s figom u džepu![smiley2][smiley2]

Medo svaki put kaze sto kupuje i prodaje i nisam primijetio da je ikad imao figu u dzepu. Treba samo citati kolega.

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]

Medo je dosljedan kako u investiranju tako i u pisanju na forumu (forumima). Čitam sve njegove postove i pomažu mi u odlučivanju o kupnji nekih donica, ali sam shvatila da za njegov način investiranja trebam imat puno više “utakmica u nogama”. Ja si ne mogu priuštit kupnju IPKO I SPPL i onda….(.. to kad budem imala više novaca i znanja). A vidim i da gospodin ima jednu veliku obožavateljicu na forumu koja ga u stopu prati. Nadam se da je jednako uspješna.

New Report

Close