BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

potrabbb:
” Nać zaposlenika sa 15-20 godina staža Kupit 18 dionica po npr. 1300kn kredit 23 tisuće kn+ kamate 10%=25000kn Za 8 mjeseci prodat po 2700( u najgorem slučaju). 18+2700=48600 Isplatit kredit i ostane 20 000 kn Ovo je samo moj primjer kak bi se dalo zaradit…

Molim za pomoć.Djelatnik sam ine i kupio bih od dvoje kolega s posla njihove radničke dionice.Dionice će glasit na njih a ja dajem novac.Kako da se osiguram da nakon prolaska lock-up perioda i nakon prodaje dobijem novac s njihovog računa

Pa ljudi kako bi drugačije auto industrija zaradila nego na rezervnim dijelovima.


OK.Stanicu moje isprike mislio sam, ono a-ha kao……..mozes mislit da se kvare.Swift ne poznajem kao auto,nacuo sam da je benzinac ok,za dizel sam cuo da ima nekih sitnih probema al neznam sta,to je koliko znam Fiatov dizel……..ovo za Swift je sve onako………rekla -kazala……….al preljep je,mene zena ubija da ga kupimo[smiley2]

ma predaj se, nece odustati dok ga ne kupis (iz vlastitog primjera). [smiley2]. Za sada kao urica, jedino nikako ne mogu saznati koliki mu je spremnik goriva[smiley9]…nigdje ne pise, pih.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Burza ribe
Prva hrvatska burza ribe bit će danas svečano otvorena u Rijeci.Ovo otvaranje ima povijesno značenje za hrvatsko ribarstvo i hrvatsku djelatnost.To je prekretnica u tradicionalnom načinu prodaje ribe,gdje je ribar najčešće sam iznosio svoj proizvod na tržište.Izvor N.list
Nadamo se sad da ćemo jesti jeftiniju ribicu…[smiley2]


ne plaši me za peguoet 307 taman sam kupio novi

Nikad više u moj vozni park , puno sriće možda je ovaj novi šta bolji od prethodnika.

[smiley2]

http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,19,zvonko_cevizovic,94829.jl

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

proba

SAM PROTIV SVIH

A cuj Vedricu ako je tad kupio Ingru napravio je dobar posao,dok dođe iz corke bit ce na 120000kn[smiley1]SAlim se on je kupovao neke USA obveznice

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pardon Sakai,vjerni vozac SUZUKIJA[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Burza ribe
Prva hrvatska burza ribe bit će danas svečano otvorena u Rijeci.Ovo otvaranje ima povijesno značenje za hrvatsko ribarstvo i hrvatsku djelatnost.To je prekretnica u tradicionalnom načinu prodaje ribe,gdje je ribar najčešće sam iznosio svoj proizvod na tržište.Izvor N.list
Nadamo se sad da ćemo jesti jeftiniju ribicu…[smiley2]

bakice bakice daj mi savjet sto da kupim,Sarun-r-a ili orada-r-a.Kolki im je P/E,jel zubatac precjenjen[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

kupio sam novu novcatu prije mjesec dana seat-a cordobu tdi-a 100 ks,mogu vam reci da sam veoma zadovoljan.omjer cijene i kvalitete je vrhunski,malo potcijenjen auto.Mana je sto ima velik gepek al mali ulaz(4 vrata)

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Nemam link to mi je struka,Mercedes E klasse od 2002-elektronika,Audi 2005-elektronika,PASSAT od 2005-elektronika, Golf serie v mjenjaci,X 5 na 140000 km mjenjac automatski,Peugeot 307 kvacilo ma ima maSA toga svi grijese to je normalno

Što griješe u Hondi i Subaruu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close