BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledajte koliko su cijene Toyotinih dionica otisle,to sve govori[smiley2]Nema industrije koja ne grijesi,Mercedes,Audi,itd da ne nabrajam dalje.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Pogledajte koliko su cijene Toyotinih dionica otisle,to sve govori[smiley2]Nema industrije koja ne grijesi,Mercedes,Audi,itd da ne nabrajam dalje.

Može link?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nemam link to mi je struka,Mercedes E klasse od 2002-elektronika,Audi 2005-elektronika,PASSAT od 2005-elektronika, Golf serie v mjenjaci,X 5 na 140000 km mjenjac automatski,Peugeot 307 kvacilo ma ima maSA toga svi grijese to je normalno

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

A-ha

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Vidi ocigledno je dati mislis da pricam gluposti ukoliko zelis javi se na privat pa cemo nastavit…………..Ovako evo banalan primjer Audi 2005-2007 Cd crpi struju pa kad se parkiras i odes u neki centar kupis i kablove,evo jos isti auto problemi sa relejima kod akomulatora,nakuplja se voda koja ubija releje ima ih 3 cjena870 kn,ostaju ukljuceni pa prvo ubiju akomulator 73 ampera bosch cijena 520 -610 kn

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Fiat punto benzinac 2000-2003………Brtva glave obavezno do 100000 km tu je i elektricni servo,mjenjac.PEugeot 2.0 hdi ramena, posebna bolest turbina ma neda mi se vise kad bi tako gledao isao bi pjeske[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Vidi ocigledno je dati mislis da pricam gluposti ukoliko zelis javi se na privat pa cemo nastavit…………..Ovako evo banalan primjer Audi 2005-2007 Cd crpi struju pa kad se parkiras i odes u neki centar kupis i kablove,evo jos isti auto problemi sa relejima kod akomulatora,nakuplja se voda koja ubija releje ima ih 3 cjena870 kn,ostaju ukljuceni pa prvo ubiju akomulator 73 ampera bosch cijena 520 -610 kn

Zašto misliš da ja mislim da ti pričaš gluposti? ovaj a-ha je bio kao :A to je zato? Kužiš?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Fiat punto benzinac 2000-2003………Brtva glave obavezno do 100000 km tu je i elektricni servo,mjenjac.PEugeot 2.0 hdi ramena, posebna bolest turbina ma neda mi se vise kad bi tako gledao isao bi pjeske[smiley2]

daj ti meni reci kakvo je stanje s novim Swiftom?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

OK.Stanicu moje isprike mislio sam, ono a-ha kao……..mozes mislit da se kvare.Swift ne poznajem kao auto,nacuo sam da je benzinac ok,za dizel sam cuo da ima nekih sitnih probema al neznam sta,to je koliko znam Fiatov dizel……..ovo za Swift je sve onako………rekla -kazala……….al preljep je,mene zena ubija da ga kupimo[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

ne plaši me za peguoet 307 taman sam kupio novi


OK.Stanicu moje isprike mislio sam, ono a-ha kao……..mozes mislit da se kvare.

Nema beda kume, ne trebaš se ispričavati…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ja sam imao super iskustvo s Škodom Octaviom. 330000 km bez greške, osim pojačana potrošnja ulja.[smiley11]

New Report

Close