BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može mi netko odgovoriti koliko dana traje u praksi ako želim preregistrirati dionicu s jedne brokerske kuće na drugu? Je li brokerska kuća dužna osloboditi dionicu istoga dana kad podnesem zahtjev i vidi li se to odmah u SDA online sustavu?

I registracija i stavljanje na slobodnu poziciju ide brzo. Meni su oslobodili poziciju u roku pola sata, a registracija mi traje oko 1h.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja???
Treba mi minuta da se pošalje poruka

korisnik od: 16.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 202

prebrzo štancaš postove pa poslovni trokira [smiley1]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

planiram kupiti dionice,dkvs-r-a,ddjh r-a i lvcv-r-a, pošto sam početnik jel može savjet i neki fundamenti ovih tvrtki????????????da li je neka tvrtka prehrambene industrije ili iz građevinskog sektora perspektivnija od gore navedenih????? unaprijed zahvalan


planiram kupiti dionice,dkvs-r-a,ddjh r-a i lvcv-r-a, pošto sam početnik jel može savjet i neki fundamenti ovih tvrtki????????????da li je neka tvrtka prehrambene industrije ili iz građevinskog sektora perspektivnija od gore navedenih????? unaprijed zahvalan

Djakovstina je ok i malo podcijenjena ali mali promet ,Djuro ko djuro fima i hrpa spekulanata,lovcevic ne poznam.Odes na http://www.abacus-brokeri.hr i tamo imas grafove i FA pa malo pogledaj

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nina505:

Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja???
Treba mi minuta da se pošalje poruka

prebrzo štancaš postove pa poslovni trokira [smiley1]

Nemoj, ona volontira na Kupnja prodaja, pa je zato skupila.
To je lijepo i hvalevrijedno.

No respect


planiram kupiti dionice,dkvs-r-a,ddjh r-a i lvcv-r-a, pošto sam početnik jel može savjet i neki fundamenti ovih tvrtki????????????da li je neka tvrtka prehrambene industrije ili iz građevinskog sektora perspektivnija od gore navedenih????? unaprijed zahvalan

SAd će ti se javiti oni koji imaju te dionice i napisati da je to super, i oni koji imaju dionice iz sektora , pa će reči da su te njihove bolje.
Rijetko tko će naići pošten, nema ti tu kruha.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

tayler:

planiram kupiti dionice,dkvs-r-a,ddjh r-a i lvcv-r-a, pošto sam početnik jel može savjet i neki fundamenti ovih tvrtki????????????da li je neka tvrtka prehrambene industrije ili iz građevinskog sektora perspektivnija od gore navedenih????? unaprijed zahvalan”

SAd će ti se javiti oni koji imaju te dionice i napisati da je to super, i oni koji imaju dionice iz sektora , pa će reči da su te njihove bolje.
Rijetko tko će naići pošten, nema ti tu kruha.

oprosti plavi al ja nisam drukao ni na jednu dionicu,jednostavno sam mu dao izbor da sam pogleda[smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Dobar “Lider” sutra:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=28611

No respect

kolega deimos, zahvaljujem!


plavi: ” tayler: ” planiram kupiti dionice,dkvs-r-a,ddjh r-a i lvcv-r-a, pošto sam početnik jel može savjet i neki fundamenti ovih tvrtki????????????da li je neka tvrtka prehrambene industrije ili iz građevinskog sektora perspektivnija od gore navedenih????? unaprijed zahvalan” SAd će ti se javiti oni koji imaju te dionice i napisati da je to super, i oni koji imaju dionice iz sektora , pa će reči da su te njihove bolje. Rijetko tko će naići pošten, nema ti tu kruha. ” oprosti plavi al ja nisam drukao ni na jednu dionicu,jednostavno sam mu dao izbor da sam pogleda[smiley5]

PA nisam to niti napisao.

OTR evo malo o kvaliteti vozila:

http://www.poslovni.hr/57634.aspx

” Toyota je na ljestvici godišnjeg izvješća o pouzdanosti Consumer Reportsa s prvog spala na treće mjesto iza Honde i Subarua ”
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo za kraj tjedna,pretskazanje???[smiley2][smiley2][smiley2]
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=49d70e09-fac7-4ed7-86c4-6af9568b1f19&open=sec

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


smurf: ” nina505: ” Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja??? Treba mi minuta da se pošalje poruka ” prebrzo štancaš postove pa poslovni trokira [smiley1] ” Nemoj, ona volontira na Kupnja prodaja, pa je zato skupila. To je lijepo i hvalevrijedno.

sad me sram [smiley1]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

New Report

Close