BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]IPKK (IPK KANDIT d.d. za proizvodnju bombona i čokolade)[/color]

Čestitam si 4 0 0 post !
Čestitam i moderatorima….


čestitamo dobar si kao oluja95[smiley2]

dan je pametniji od noći

Pa koja smo mi prcija od drzave!!! Istekla mi danas pretplata za Mostic/ATM a nitko me iz ZSE kao do sada nije par dana prije obavijestio da mi istice i da produljim!!! Pa mislim stvaro nemam rijeci


Pa koja smo mi prcija od drzave!!! Istekla mi danas pretplata za Mostic/ATM a nitko me iz ZSE kao do sada nije par dana prije obavijestio da mi istice i da produljim!!! Pa mislim stvaro nemam rijeci

Nisi dobio mail?

No respect

meni se isto dogodilo prije koji 3 tjedna. ostah malo zatečen … i u mraku jedan dan … nemožeš vjerovati koja kriza [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Alo Cartman!
Stari lave!
Ne treba te nitko nagovarati…
Nismo djeca.
Dobrodošao…

evo me!

Alien:

Pa koja smo mi prcija od drzave!!! Istekla mi danas pretplata za Mostic/ATM a nitko me iz ZSE kao do sada nije par dana prije obavijestio da mi istice i da produljim!!! Pa mislim stvaro nemam rijeci

Nisi dobio mail?

Ne da nisam dobio email kako je do sada bilo ubicajeno, nego jutros kad sam skuzil odmah sam podnio novi zahtjev i platio i poslao kopiju uplate sa RBA. Naravno, jos nema nikakvog odgovora niti se mogu spojiti. A placam im bezobrazno skupi Pro paket. Ubezobrazili su se.

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]

zašt uopće moderator mora odobravat postove? Ovo nema smisla da moraš čekat pola sata da ti se pokaže post, i onda kad se i pokaže svi su već na sljedećoj stranici, tako da niko ni ne pročita ono šta si napiso. Što se tiče moderatora, ovo je jedan od gorih foruma upravo zbog njih… znam da ovo nema nikakve veze sa ht-om, al jednostavno moro sam reć.

..........................................................................................

Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja???
Treba mi minuta da se pošalje poruka

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja???
Treba mi minuta da se pošalje poruka

Steka malo Poslovni


Da li portal poslovni malo šteka ili meni internetska veza ne valja???
Treba mi minuta da se pošalje poruka

Steka poslovni danas naveliko a sa njim i moje dionice,ni u glavi mi nije bolje………..pad sistema
[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Mogao bi i Poslovni uložit koju kunu u veću propusnost.
Jest da su bolji od Abacus brokera, ali………

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Može mi netko odgovoriti koliko dana traje u praksi ako želim preregistrirati dionicu s jedne brokerske kuće na drugu? Je li brokerska kuća dužna osloboditi dionicu istoga dana kad podnesem zahtjev i vidi li se to odmah u SDA online sustavu?

New Report

Close