BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a meni je super ovaj komentar trgovanja danas:
Vaš link
[smiley2]

što malo ne educiraju te novinare.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]

Žalostan forum DRUKERSKI gdje se likovima poput kvarka dopušta bezočno drukanje(ko ne vjeruje nek lista temu belje).Ne slušati kvarka koji upravo prodaje belje, a druka na kupnju?
Ova protekcija na forumu me vrijeđa, jer se već objavljeni postovi brišu(imam ih isprintane) pa se bojim da će biti posla i za mog odvjetnika.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]

Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.

Al može biti odgovoran za cenzuriranje od kojih netki ostvaruju direktnu korist

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Koja je to jadranska plovidba?

Značajnije su porasle i Jadranska i Tankerska plovidba (6,72 odnosno 5,69%)

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hm, pitanje za moderatore:
Neke postove ne mogu quotat, cini mi se one od ljudi koji su pod moderacijom, makar je post odmoderiran. Primjer prilozen. Nije da je neki problem, ali eto… Firefox je u pitanju.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071015/biznis01.asp
Evo mozda se jednim od nickova na forumu koristi i pjevac mucalo. [smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Premješteno iz teme: [color=blue]HT (HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.)[/color]

MAX tv je stvarno prva liga. Puno bolja slika nego na običnoj anteni (ili kablovskoj), zvuk isto. Programi su ok, videoteka je svako malo sve bolja.

A to šta pljujete po daljinskom i mogu i ne mogu podržati.

Istina je da jako sporo mijenja kanale, ali zašto mijenjati kanale uopće sad kad su uveli HUSTLER ???

: )

: )

Blago siromašnima duhom...

OT: Ne mogu naći temu “In memoriam”

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/2934490/index.do

R.I.P. [smiley16]

No respect


OT: Ne mogu naći temu “In memoriam” http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/2934490/index.do R.I.P. [smiley16]

[smiley16]

Premješteno iz teme: [color=blue]LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Pozdrav administratoru, ne razumijem zašto se ne može napisati da se veselim rastu dionice nakon njezinog pada. Pa u toj dionici su i moji novci.
HVALA

[color=black][/color]

Postoji li neki online izvor di se može doći do odluka/informacija s glavnih skupština poduzeća na burzi?
Mislim na sda se vidi kad se održavaju, ali ništa više od toga….[smiley7]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Na ZSE, novosti.

No respect

New Report

Close