BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, relativno malo love je povuceno iz fondova tokom 9. mjeseca koliko vidim. Ipak su Hrvati zagrabili u carapicu. Bit ce znaci rusvaj na burzi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Hm, relativno malo love je povuceno iz fondova tokom 9. mjeseca koliko vidim. Ipak su Hrvati zagrabili u carapicu. Bit ce znaci rusvaj na burzi.

Bogme da. A mnogi dobili ideju nastaviti sa ulaganjima po prodaji HT.

No respect

deimos:

Hm, relativno malo love je povuceno iz fondova tokom 9. mjeseca koliko vidim. Ipak su Hrvati zagrabili u carapicu. Bit ce znaci rusvaj na burzi.

Bogme da. A mnogi dobili ideju nastaviti sa ulaganjima po prodaji HT.

Moram priznat da sam iznenadjen kolicinom love sa kojom Hrvati raspolazu. Samo nek mi neko dodje kukat, mamu mu njegovu. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Moram priznat da sam iznenadjen kolicinom love sa kojom Hrvati raspolazu. Samo nek mi neko dodje kukat, mamu mu njegovu. [smiley1]

Hehe…

Kak je onaj tip rekao, neki poljoprivrednik:
“Odakle Hrvatima milijarde za dionice, a poskupljenje kruha nisu mogli podnijeti?” [smiley11]

No respect

Vele da nam je burza pregrijana a gledam na teletekstu najavljuju jutarnje temperature od -3 do 2 °C
ko laže[smiley1]

Heaven or Las Vegas

A pregrijana ili ne, treba izac u pravi cas [smiley1]. Da ne bi bilo ko u onoj:
“Kako steci malo bogatstvo na burzi? Pocni sa velikim bogatsvom.”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ja bi prije rekao da odradjuju ocekivanja 3q 2015. [smiley1]

kako koja. nisu sve iste. fala bogu još ima izbora [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

deimos:

Ja bi prije rekao da odradjuju ocekivanja 3q 2015. [smiley1]”

kako koja. nisu sve iste. fala bogu još ima izbora [smiley1]

Prosvijetlite me kolega, u zadnje vrijeme slabo pratim. Moze i na PM.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20071014_28091_76448.php

Dobro razmislite kome ćete dati svoj glas.[smiley10]

Pessimism Is Your Friend

Nema razmisljanja….. ZNA SE[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

…Rasprava se vodila i o tome da li je dionice Ine i HT-a bilo nužno uvrstiti na Londonsku burzu, odnosno tko je time profitirao. I dok Čačić smatra da je time samo omogućena zarada strancima, Friščić i Polančec su zastupali mišljenje kako je to bilo nužno zbog dobivanja potvrde realne vrijednosti tih kompanija. Sva trojica sudionika složilo se i s potrebnom nastavka privatizacije, posebice putem burze, kako zbog razvoja domaćeg tržišta kapitala, tako i zbog privlačenja stranih investitora, ali i s činjenicom da je jedan od ključnih preduvjeta za daljnji razvoj osiguravanje stvarne pravne sigurnosti investitora. Inače, na sudjelovanje u ovom okruglom stolu bili su pozvani i predstavnici SDP-a Zoran Milanović i Ljubo Jurčić, koji su se ispričali zbog prezauzetosti.
(Hina)

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Nema razmisljanja….. ZNA SE[smiley2]

Kad covjek ne razmislja drugaciji odgovor ni ne moze biti [smiley1]

New Report

Close