BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Erste je izdala obavijest da se njima javi svatko tko je preko njih uplatio,a nije dobio novce. Ako si imao više od 5 punomoći čekati ćeš još 14 dana…

samo sam jedan paket uzo,hvala na informaciji


mreich: ” Ljudi, pohlepa je velika mana covjeka, bit ce na Hrvatskoj burzi OPEKLINA 5 STUPNJA; CUVAJTE SE!!![/b] ” Hvala Vam na obavijesti. Imat ćemo to na umu. ” G.reich,pošto ste dulje na burzi koju mast preporučate? kolomast ili nešto slabije?

Neki preporučaju vazelin, pa pokušaj s njime [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Zanimaju li koga rezultati poslovanja na tranzicijskom marketu ili je tu većina manipulatora?
Prilog: http://www.transfer-biro.hr/g1723.aspx

strvinar

A gdje nam je SLK, mora da je otišao na tekmu!

Čestitke,
Hrvatska : Izrael 1:0

14.04.2008.

Ma evo palo mi napamet šta da udre baš ono je..no velika bura pa da ove na Hvaru malo odvoji od svita.
Lipo blokiraju i padnu , riknu sve veze ,ka šta su nama prošlu sedmicu riknile ove za trgovanje.
I onda lagano krenemo u ponediljak mi mali lagano ko carevi u dokup.[smiley11][smiley11]
A ćujem da je bilo puno lipo na Hvaru ,ne ne nemam Vam baš inside informacije ali ima jedna mala regatica i svo društvo mi tamo .
Ruta je od Hvara na Komižu ,pa mi tako sa Hvara došle inf.—“nema lavica ni za lik sami brokeri,i ti fin.savjetnici”[smiley9]nadamo se da će u Komiži bit bolje[smiley11…..]”
Ja jutros treba krenit u Komižu ali bura ne da pa u svoj tuzi promislih e da jih bar oće zatvorit nikoliko dan pa da vidim kako bi se to odrazilo na ovo naše malo ali potetno tržište.
Baš bi gušta kad bi velike zvijerke među nama ovdje na forumu mogle utijecat da kretanje marketa ali samo par dana .
Bilo bi to stvarno poučno,zar ne[smiley2]
Šta se tebi stanicu cini na ovi moj scenario[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


A gdje nam je SLK, mora da je otišao na tekmu!

Čestitke,
Hrvatska : Izrael 1:0

Hehe, nisam, gledao sam sa ekipom. [smiley11]

Čestitke našima…

No respect

“China raises reserve ratio again
The central bank is reducing the amount of money available for lending in an effort to cool the economy.
October 13 2007: 2:46 PM EDT”

http://money.cnn.com/2007/10/13/news/international/chinaratio.ap/index.htm

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Zanimaju li koga rezultati poslovanja na tranzicijskom marketu ili je tu većina manipulatora?
Prilog: http://www.transfer-biro.hr/g1723.aspx%5B/quote%5D

markoni, rezultati poslovanja se brzo mijenjaju na tranzicijskom marketu pa bi bilo zgodno imati podatke za zadnja 4 kvartala uzimajući polugodišnje rezultate 2007. inače, dionice već odrađuju očekivanja 3Q 2007.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


markoni, rezultati poslovanja se brzo mijenjaju na tranzicijskom marketu pa bi bilo zgodno imati podatke za zadnja 4 kvartala uzimajući polugodišnje rezultate 2007. inače, dionice već odrađuju očekivanja 3Q 2007.

Ja bi prije rekao da odradjuju ocekivanja 3q 2015. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ja bi prije rekao da odradjuju ocekivanja 3q 2015. [smiley1]

[smiley11]

No respect

Bez brige zbog duga

Hrvatsku ne bi trebao brinuti previše zabrinjavati problem inozemnog zaduženja, uprkos razini duga od 82,7 posto BDP-a. Ta je razina visoka u usporedbi sa zemljama poput Poljske, Rumunjske ili Makedonije čiji je inozemni dug ispod razine 50 posto BDP-a, ali je još daleko od razine duga Latvije s 113 ili Estonije s 96 posto BDP-a, iznosi u listopadskom izdanju Business Monitor International

Razlog zbog kojega si Hrvatska i njeni povjerioci mogu priuštiti da ne budu zabrinuti visinom duga jest njegova struktura, koja se ocjenjuje relativno solidnom. Smanjeni udjel države u inozmenom zaduženju, koje je palo na 22 posto, i veći udjel banaka i poduzetničkog sektora, koji se zapravo krije u kategoriji «ostalih korisnika» inokredita ukazuje zapravo na sve veću ulogu privatnog sektora u ekonomiji, a brza ekspanzija financijskog sektora donijela je i veći opseg kreditnih plasmana. Budući da je 90 posto bankarskog sektora u vlasništvu inozemnih banaka, taj trend nije previše zabrinjavajući jer se može očekivati da će u slučaju nevolja banke strani vlasnici ‘pokriti’ svoje hrvatske operacije, zaključuje BMI.

Štoviše, kratkoročne obveze čine samo 16,5 posto vanjskoga duga, što je vrlo dobro u usporedbi s trima baltičkim zemljama, Češkom, Poljskom, Slovačkom, Bugarskom i Rumunjskom. Očekuje se da će Hrvatska i dalje poboljšavati svoju poziciju i nekim unutarnjim reformskim potezima, koji su dio procesa približavanja Europskoj uniji, a u što spadaju stroža budžetska ograničenja, smanjenje subvencija brodogradnji i drugim velikim gubitnicima, reforma skupoga zdravstvenog sustava i jačanje konkuretnosti ekonomije. (Davorka Zmijarević)

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ investor [/color]


Pitanje za moderatore: koliko moraš biti ‘star’ na forumu ili koliko postova moraš staviti da te se odmoderira automatski (vidim da su neki stari preko dva mjeseca i imaju više od 100 postova pa ih se još ne odmoderira)??????????

Prijatelju moraš biti “star” najvjerojatnije godinu dana! [smiley7]

14.04.2008.

New Report

Close