BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skraćeno radno vrijeme 12.10.2007 do 14:00
11.10.2007

Poštovani klijenti,

odlukom Zagrebačke burze d.d. radno vrijeme burze u petak 12. listopada je od 10 do 14 sati. Sukladno navedenom radno vrijeme Abacus brokera u petak 12. listopada je od 9 do 14 sati.

S poštovanjem, Abacus brokeri d.d.

No respect


Skraćeno radno vrijeme 12.10.2007 do 14:00
11.10.2007

Poštovani klijenti,

odlukom Zagrebačke burze d.d. radno vrijeme burze u petak 12. listopada je od 10 do 14 sati. Sukladno navedenom radno vrijeme Abacus brokera u petak 12. listopada je od 9 do 14 sati.

S poštovanjem, Abacus brokeri d.d.


Zanimljivo i ja bi si birao radno vrijeme po volji. Možda ima veze sa LSE. Do kada oni rade u petak?

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


CompleteLine mrtvi ko disco glazba. Povrat izgleda ide prema danu uplate.

Ma nema veze ja sam drugi dan od početka uplata uplatio i do danas nisam dobio novce, valjda budu sutra. Kome se obratiti ako novci ne dođu do 12. 10. a to je sutra.

ovo skraceno radno vrijeme je vjerovatno vezano za skup na hvaru…slk zahvaljujem….produzeni vikend[smiley2]


spinaker: ” CompleteLine mrtvi ko disco glazba. Povrat izgleda ide prema danu uplate. ” Ma nema veze ja sam drugi dan od početka uplata uplatio i do danas nisam dobio novce, valjda budu sutra. Kome se obratiti ako novci ne dođu do 12. 10. a to je sutra.

datum povrata nije vezan za datum uplate!

p.s. treba pohvalit RBA za brzi povrat casha od Veterine
[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

u Istri nitko od moje ekipe nije dobio povrat novca od HT[smiley7]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Moram dati svoje misljenje sto se tice povrata novca.
Danas mi je sjelo za 3 paketa preko RBA (vise i nemam)
Jucer sam svako malo gledao je li sjelo preko internet bankarstva u zelji da nesto dokupim,prvi plan je bio HT, a danas kad imam novac nisam nista kupio iz razloga sto ostale dionice koje pratim su porasle kao i HT

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Znam da Ingraši ovo računaju pod svoje, ali natječaj će se tek otvoriti, pa ide pod opće: [smiley1]

Petak, 12.10.
ZAGREB – Vlada Republike Hrvatske i Grad Zagreb potpisat će Protokol o izgradnji novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb. U ime Vlade, Protokol će potpisati premijer Ivo Sanader, a u ime Grada Zagreba gradonačelnik Milan Bandić. Novi putnički terminal i uzletno slijetna staza gradit će se dva i pol kilometra sjeveroistočno od sadašnjeg položaja zračne luke, što bi ukupno, prema proračunima, trebalo koštati 212 milijuna eura. Objekti bi trebali biti gotovi 2011. godine (9.45 sati, poslovna zgrada Zračne luke Zagreb, Pleso bb).

No respect

za sada neman pitanja samo testiram ideli mi poruka ili moram cekat odobranje!!

s obzirom da sam totalno novi.
[smiley1]

[center][b]VITRA NIKAD DOSTA[/b][/center]

INGRA dobiva sve,nema greske[smiley2][smiley2][smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


u Istri nitko od moje ekipe nije dobio povrat novca od HT[smiley7]

Kad već u svemu ovih dana vidimo prste politike, možda je i to dio njihove igre[smiley2]
Ako budete više glasovali za drivu, možda i povrati budu brži…[smiley2][smiley2]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Stigla lova i na PBZ, uh već sam se uplašio. A stiglo i iz SDA da smo ja i supruga vlasnici HT dionica sa IPO-a.[smiley11]

New Report

Close