BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UPOZORENJE, obavezno provjerite svoje račune koje ste dali za povrat novca od kupnje telekoma. Moj brat je u Županji u Erste banci uplatio puni paket 38.000 kn na suprgu i 17.000 kn na sina. Umjesto povrata od 30.885 kn na račun mu je sjelo misterioznih 6.000 kn. U banci mu nemogu dati nikakvo suvislo objašnjenje.

grgica:

Jel čuo netko o tome da hanfa uvodi naplatu od 50 kn po promjeni naloga???????? Navodno se odnosi na zadavanje naloga telefonom !!! Svaka informacija dobro došla.

dobar vic! vjerojatno te broker pljacka


ne mene. ja sam preko investora nego mi je to frend uvalio bubu u uho.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ocigledno da za povrat oh HT-a nema veze u kojoj ste banci, da li je moguce da se vraca po redosljedu uplata?

Novac možda ipak nije zlo, inače ga se zacijelo ne bismo mogli tako lako osloboditi

Jel može tko u 1. generaciju..meni čitavo jutro štekaju…katastrofa….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Jel može tko u 1. generaciju..meni čitavo jutro štekaju…katastrofa….

Mrtvi ko mrtva kobila. Prestrašno. Gubim novce samo tako

Hell is Empty and all the Devils are Here

markoc5:

Jel može tko u 1. generaciju..meni čitavo jutro štekaju…katastrofa….

Mrtvi ko mrtva kobila. Prestrašno. Gubim novce samo tako


pa od kad je počelo ovo oko ht-a oni ne funkcioniraju….pa zar nemogu srediti te servere ili što već…..izgubili su svaku kredibilnost..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

a najbolje je sto nisu primali nove klijente..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

CompleteLine mrtvi ko disco glazba.
Povrat izgleda ide prema danu uplate.

sve je opet down. svi se trebaju [smiley16] preko ušiju

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

INGR-A to je cudo[smiley2] 60000 tkn

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


CompleteLine mrtvi ko disco glazba.
Povrat izgleda ide prema danu uplate.

meni clb radi super.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Ocigledno da za povrat oh HT-a nema veze u kojoj ste banci, da li je moguce da se vraca po redosljedu uplata?

tesko jer ja i zena smo uplatili sa razmakom od jednog dana u prva 2-3 dana uplata i jos nije doslo

Šta je meni ovo trebalo...

New Report

Close