BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i mog prvog posta.Pozdravljam ekipu.Pratim vas već godinu dana od INE i pročitao sam masu korisnih informacija,ali sam se tek sad odlučio registrirati i sudjelovati pod geslom,kad mogu svi mogu ija

Kad mogu svi-mogu i ja


asdfgh123: ” Zamišljam, nedjelja je i lijepo smo se obukli….. Dinamo igra u finalu lige prvaka. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem. ” da da, dinamo će igrati finale lige prvaka u nedjelju … tražit će odgodu sa srijede jer je igrao važnan domaći ogled sa interom iz zaprešića [smiley2][smiley2][smiley2]

Pa mozda covjek i bude u pravu; Platini nesto pokusava pogurati finale na Subotu, a zasto onda ne bi bila i nedjelja?[smiley9]
A zamisli jos bolji scenario; nedjelja…i oblacis se i ides na finale Lige pravaka: Dinamo-Inter (ali iz Zapresica)?[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

dinamo

[smiley9][smiley9][smiley9][smiley9][smiley9][smiley9]

I love the Smell of Profits in the Morning

Što ste svi zapali za Inter? Inter i Wild pigs zakon (za one koji ne znaju interovi navijači [smiley11]).

I tek toliko da vas sve priupitam i podsjetim … Znate li tko je bio prvi pobjednik kupa (1992) i osvajač Rabuzinovog sunca.
Zaprešić 0:0
Maksimir 0:1

INTER ZAPREŠIĆ -> ajmo dečki, samo naprijed. uzeli prve bodove u gostima

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ispravak -> u brzini sam krivo napisao prva utakmica u zaprešiću 1:1 [smiley16]
evo sad je sve u redu [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

SLK, ako je forum ko birtija, onda si ti fakat pijanac [smiley2]… nisam ni ja bolji izgleda..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


SLK, ako je forum ko birtija, onda si ti fakat pijanac [smiley2]… nisam ni ja bolji izgleda..

Ja sam konobar. [smiley1]

No respect

1:0 za tebe[smiley16]..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: [color=blue]Što kupiti nakon pocetka trgovanja s HT-om?[/color]

A jos ste mi bolji vi koji glumite majke terezije pa pokusavate objasniti ljudima, sto je covjerk htio reci. Zbog jedno 300000 ovakvih i slicnih dionicara, trenutno imamo shranja, pa ne mozemo zaraditi koliko nam se nudi.

Bez uvrede

tona

Premješteno iz teme: [color=blue]Medijsko dezinformiranje glede prvog dana trgovanja HT-om[/color]

Bye bye bye baby bye

Srušilo se sve
Pored mene nema te
Kao da se bijes
Spustio u grad
Srušio se sad
Srušilo se sve
Ljuljaju se ulice
Kao da je bijes
Kao zadnji ples
Kao da je zemljotres
Srušilo se sve

Bye bye bye, baby, bye
Možda i zvijezde gube sjaj
Možda je raj
Prevara za kraj (baby, bye)
Možda je najbolje
Godinama iza nas
Srušilo se sve

Srušilo se sve
Ljuljaju se ulice
Kao da je bijes
Kao zadnji ples
Kao da je zemljotres
Srušilo se sve

Bye bye bye, baby, bye
Možda i zvijezde gube sjaj
Možda je raj
Prevara za kraj (baby, bye)
Možda je najbolje
Godinama iza nas
Srušilo se sve

Bye bye bye, baby, bye
Možda i zvijezde gube sjaj
Možda je raj
Prevara za kraj (baby, bye)
Možda je najbolje
Godinama iza nas
Srušilo se, bye bye bye, baby, bye
Možda i zvijezde gube sjaj
Možda je raj
Prevara za kraj (baby, bye)
Možda je najbolje
Godinama iza nas
Srušilo se sve

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Bye,bye,bye,svemu dođe kraj,
što je pjesnik htio reći,
sada ti mi znaj…[smiley11]

Premješteno iz teme: [color=blue]Medijsko dezinformiranje glede prvog dana trgovanja HT-om[/color]

Kolega SLK nakon Vasih postova od jucer i danas najozbilnije Vam predlazem da se bavite pisanjem kao glavnom djelatnoscu a burzom usput zato sto takvih postova forum jos nije vidio i sigurno bez po muke biste napravili bestseller!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close