BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Reklama na Net.hr.

Dionice T-HT
Kako Zaraditi na Dionicama T-HTa Iskusni daju svoje Mišljenje .
Forum Poslovni.hr


Reklama na Net.hr.

Dionice T-HT
Kako Zaraditi na Dionicama T-HTa Iskusni daju svoje Mišljenje .
Forum Poslovni.hr

dovoljno je i upisati “tht” u Google pa na prvi link. [smiley11]

No respect

E moj SLK. Nikad ništa od našeg Dinama. Previše puta sam se razočarao. Puno tuge, malo radosti.


E moj SLK. Nikad ništa od našeg Dinama. Previše puta sam se razočarao. Puno tuge, malo radosti.

Neka, dosta je i ovo, sad što bude.
Evo, odigrali smo 8 i još ćemo barem četiri euro utakmice ove sezone.

No respect

Zamišljam, nedjelja je i lijepo smo se obukli…..

Dinamo igra u finalu lige prvaka. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.


Zamišljam, nedjelja je i lijepo smo se obukli….. Dinamo igra u finalu lige prvaka. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.

Zato imaš MasterCard.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

nisam znao gddje da postavim pitanje,ovdje mi se cini zgodnim to uraditi.
dali me netko moze navesti da pogledam godisnji rast crobexa,unatrag par godina,ili od starta trzista ,to me zanima,hvala

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


nisam znao gddje da postavim pitanje,ovdje mi se cini zgodnim to uraditi. dali me netko moze navesti da pogledam godisnji rast crobexa,unatrag par godina,ili od starta trzista ,to me zanima,hvala

http://www.zse.hr/history.php?sessionId=4e63118e31fd2d4b073620fbdfe05ff9&ticker=

čekiraj desno vrijednosti indexa i dolje dužinu izvještaja i do datuma

Heaven or Las Vegas

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071006/spektar02.asp
Balkan-land [smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Dionice-dobra zarada, ali i veliki rizik

Više na: Vaš link

Cini se da ce jos danas tema HT-a doci na trece mjesto po broju stranica/postova na poslovnom. Ako nastavi ovim tempom, mogla bi uskoro i na drugo.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Zamišljam, nedjelja je i lijepo smo se obukli….. Dinamo igra u finalu lige prvaka. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.

da da, dinamo će igrati finale lige prvaka u nedjelju … tražit će odgodu sa srijede jer je igrao važnan domaći ogled sa interom iz zaprešića [smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close