BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eno Kardum pametno zbori,a kaže Gatara da novinari mogu navlačiti,a zmija iz SDA kaže da ćemo dobiti papire do slijedećeg petka…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


31000 ljudi na forumu heh,svi sutra kad prodate THT kupite IGH! [smiley2]

U potpunosti se slažem s tobom, ipak cijena nije baš značajno porasla nakon korekcije, tako da se može slobodno reći da je to jedna od dionica koju bi bilo pametno kupiti. Ja ću osobno ako uspijem prodat HT, dokupiti! [smiley1]

14.04.2008.

bingo, evo ako hoćeš možeš od mene dokupiti po 500,00 kn. Okruglo! Bez provizije![smiley8]

Tuna, još ništa iz SDA po pitanju top10?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ništa od Top10, pratim i ja cijelu večer. Izgleda da ni neće.

No respect

I tebe je@e JDPL?[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


mmstanic: ” Gleda li tko otvoreno? Pa što je ovo ? Kviskoteka…. ” stanicu jesi zapantio kolika će ti biti zarada ako prodaš HT po 265 kn?

Meni odgovara ona opcija od 245 kn..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

a izgleda da ništa od top 10. možda štrajkaju večeras?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Imam ja svoj DLKV i Hypo. [smiley11]

A i pratim ukrcavanje Krekove na LPLH.

No respect


bingo, evo ako hoćeš možeš od mene dokupiti po 500,00 kn. Okruglo! Bez provizije![smiley8] Tuna, još ništa iz SDA po pitanju top10?

Može, ta cijena mi se nudila još 2001 god. da kupim IGH po 500 kn [smiley2][smiley2]

14.04.2008.

Navodno rade po standardima merčke agencije i imaju sve sertifikate! Tako kaže gđa Živković!

I love the Smell of Profits in the Morning

Prošla ponoć, 60 korisnika prijavljeno. Ojoj… Krenulo je. [smiley16][smiley11]

No respect

Žiku broj gostiju. Skoro kao danas dionica JDPL!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close