BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“5. Kako bi osigurali provođenje pravila foruma, uvodimo slijedeći sistem upozoravanja i sankcioniranja korisnika:
• 1. kršenje pravila povlači 1. opomenu
• 2. kršenje pravila povlači 2. opomenu
• 3. kršenje pravila dovodi do zabrane pisanja na forumu od jednog dana
• 4. kršenje za posljedicu će imati zabranu pisanja od sedam dana
• 5. kršenje pravila će rezultirati trajnom zabranom pisanja na forumu”

Strahopostovanje, imam pitanje:

Ako prekrsimo npr. tocku 3. i odsluzimo kaznu 1 dan ili kod tocke 4. tjedan dana, da li se onda nakon nekog intervala u kojem ne grijesimo, vratimo za 1 korak npr. na tocku 2. ili 1. ili mozda na pocetak ? Da li ce biti nesto kao s kaznenim bodovima u prometu, tj. ako neko vrijeme ne grijesimo, brise se stupanj inkriminiranosti. Nije da unaprijed planiram krsiti pravila, jer to i do sad nisam radio, nego vjerujem da ce neke kandidate zanimat ovo…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Stavljati se ne mogu 100%

Ako ne mozes onda promijeni brokera pod hitno.

Slažemo se,reda mora biti…a pristojnog ponašanja u međusobnoj komunikaciji najviše…i mene zanima kako ćete davati opomene sudionicima foruma,javno…,privatnim porukama..,a to se odnosi i na zabrane pisanja u određenom vremenskom periodu,čak i trajno..da li će ostali sudionici foruma biti upoznati sa kaznama prema ostalima..tko će biti taj tko će donijeti konačnu odluku,moderator…?

Sabor sutra o preuzimanju dioničkih društava

ZAGREB,3. listopada 2007. (Hina) – Hrvatski će sabor zasjedanje sutra nastaviti raspravom o Konačnom prijedlogu zakona o preuzimanju dioničkih društava.

Riječ je o prilagodbi hrvatskog zakona europskim standardima, a Vlada ističe da joj je je namjera bolja zaštita dioničara u postupku preuzimanja, ali i jasnije definiranje kriterija, obveza i prava stjecatelja.

Ponuda za preuzimanje definira se kao javno objavljena ponuda, a izričito se određuje da se ponuda za preuzimanje može uputiti i za stjecanje povlaštenih dionica bez prava glasa.

Ponudu za preuzimanje bit će obvezno objaviti kod stjecanja 25 posto dionica, te za svakih idućih 10 posto dionica ili manje, ako se pritom stječe 75 posto prava glasa.

Dio predloženih standarda, poput pravila proboja, kojim se preuzimatelju olakšava postupak preuzimanja ciljnog društva, počet će se primjenjivati s ulaskom Hrvatske u EU.

Od tada će na snazi biti i odredba kojom se ponuditelju koji kontrolira više od 95 posto dionica omogućuje preuzimanje preostalih dionica uz pravičnu naknadu, kao i pravo malih dioničara da od preuzimatelja zatraže da otkupi njihove dionice.

No respect

Ma bas me zanima kako ti stavljas nalog ,jedno ga je zadat brokeru a drugo stavit na burzu da se vidi,nije m jasno kako ti uspjevas za vrijeme blokade izlozit nalog.[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

BISER DANA – Zdravko Mamić

Business.hr
04.10.2007 08:31
Pročitaj komentare(0)

“Nisam znao da je trgovanje dionicama u Hrvatskoj javno.”
Zdravko Mamić, objašnjavajući kako je, kao veliki burzovni igrač, prikupio punomoći za kupnju dionica HT-a

Mala digresija…da ubijemo monotoniju….[smiley2][smiley2]

Kruha i dionica.....


Ma bas me zanima kako ti stavljas nalog ,jedno ga je zadat brokeru a drugo stavit na burzu da se vidi,nije m jasno kako ti uspjevas za vrijeme blokade izlozit nalog.[smiley2]

Ajd pliz citaj s razumijevanjem sto sam prvi puta napisao kad sam odgovorio primusu da se ne ponavljam.

Lijepo nas SDA zahebava.

Sada im je usluga “Moje E-račun”: NOT AVAILABLE [smiley5][smiley5][smiley5]

La vita e bella!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Moderatori zasto je Simone jos pod moderiranjem?


Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color] Moderatori zasto je Simone jos pod moderiranjem?

Poštovani,

Iz vrlo jednostavnog razloga, a to je da još uvijek katkad tom korisniku brišemo postove pa dok se to ne promijeni…

Pozdrav!

Suricata suricatta

Alien:

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color] Moderatori zasto je Simone jos pod moderiranjem?

Poštovani,

Iz vrlo jednostavnog razloga, a to je da još uvijek katkad tom korisniku brišemo postove pa dok se to ne promijeni…

Pozdrav!

OK. Tnx na odgovoru

Jooj ovo me nasmijalo do suza … poruka sa sda servera.

Došlo je do pogreške u radu sustava, no pogreška može biti i posljedica trenutnog stanja podataka u bazi, što u višekorisničkoj okolini nije neuobičajeno.
Ovaj događaj je registriran i bit će pomno analiziran.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close