BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OK, sve OK. Jedino što ne kužim što je fazan htio reči svojim postom?

interna spika ja i kovje …

I love the Smell of Profits in the Morning

Koliko se siječam nedavno je imao prigovor na rad tražilice na pos. forumu[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Molim odgovor. Kada je dionica u blokadi dali se smiju mijenjati nalozi na prvih 5 u k/p tj. na sve naloge ili se oni smiju promjeniti tek kad blokada prestane.


Molim odgovor. Kada je dionica u blokadi dali se smiju mijenjati nalozi na prvih 5 u k/p tj. na sve naloge ili se oni smiju promjeniti tek kad blokada prestane.

Ma možeš kume sa svojim nalogom šta god želiš .[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


primus: ” Molim odgovor. Kada je dionica u blokadi dali se smiju mijenjati nalozi na prvih 5 u k/p tj. na sve naloge ili se oni smiju promjeniti tek kad blokada prestane. ” Ma možeš kume sa svojim nalogom šta god želiš .[smiley2]

Ma ok ali na pogledu na burzovni monitor ostaje zaleđeno stanje od sekunde blokade pa dok se dionica ne odblokira. Jesam li u pravu.

mravak:

primus: ” Molim odgovor. Kada je dionica u blokadi dali se smiju mijenjati nalozi na prvih 5 u k/p tj. na sve naloge ili se oni smiju promjeniti tek kad blokada prestane. ” Ma možeš kume sa svojim nalogom šta god želiš .[smiley2]

Ma ok ali na pogledu na burzovni monitor ostaje zaleđeno stanje od sekunde blokade pa dok se dionica ne odblokira. Jesam li u pravu.

Jesi. Na Mostichu neces vidjeti nikakve promjene dok traje blokada, no to tebe ne sprjecava da s nalogom ucinis stogod zelis

Nisam baš siguran u to. Koliko znam, nalozi se mogu povući za vrijeme blokade, ali se sigurno ne mogu stavljati.

Stavljati se ne mogu 100%

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Može se predati nalog brokeru dok traje blokada, ali ga on ne može izložiti na burzu, a izloženi nalog se može maknuti. Sigurno.
O Mostichu pričamo, koliko sam shvatio.

Baš zbog toga i jesu blokade da se narod malo sabere i primiri, s jedne i druge strane bojišnice.

Blokada = konsolidacija snaga i preraspored pozicija.

No respect

s obzirom da se zdravko mamic spominjao proslih dana u svojstvu najveceg torbara, nasao sam jedan link koji govori o njegovom usponu

ovdje se vidi o kakvom se covjeku radi, ali o covjeku koji je uspio…

http://www.javno.com/hr/sport/clanak.php?id=12869&upit=mamic

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Jel ima neko link na stranicu na kojoj se moze pratiti Londonska burza sa kasnjenjem.
Bilo bi zgodno baciti oko zbog HT-a?

New Report

Close