BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NHF=no hard feelings (bez ljutnje)

zahvaljujem kolega, (zaista sam neobrazovan)[smiley3][smiley5]
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Duser: ” NHF=no hard feelings (bez ljutnje) ” zahvaljujem kolega, (zaista sam neobrazovan)[smiley3][smiley5] pozdrav

nema na čemu, naletjet ćete i na BSN (dosta često), uglavnom se koristi u kontekstu:
” I kako će vam to pomoći?, Bojim Se Nikako” Trade Mark by Apoks

Heaven or Las Vegas


strateg: ” Duser: ” NHF=no hard feelings (bez ljutnje) ” zahvaljujem kolega, (zaista sam neobrazovan)[smiley3][smiley5] pozdrav ” nema na čemu, naletjet ćete i na BSN (dosta često), uglavnom se koristi u kontekstu: ” I kako će vam to pomoći?, Bojim Se Nikako” Trade Mark by Apoks

I ne zaboravimo svima dragu RIB.
Iliti reži i bježi
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Urušavanjima dodajmo:

Kozari bok- Urušavanje obale kanala

ZAGREB, 29. rujna 2007. (Hina) – Na području Peščenice, između Kanalskog puta i Kozari boka, sinoć oko 21 sat urušio se kanal otpadnih voda u dužini oko 15 metara i širine tri metra, koji je noćas i zatrpan, doznaje se danas iz zagrebačke Policijske uprave.

Urušavanje je prouzročilo puknuće vodovodne cijevi, te pritisak vode i zemlje, zbog čega je popustio rubni dio obale koja je bila osigurana privremenim građevinskim zidom. Nadležno poduzeće odmah je počelo nasipavati urušeni dio kanala, a poslovi su dovršeni noćas oko 00,30 sati.

No respect

jel ima jos netko problem da mu se browser zavara kad otvara private messages. meni safari konstantno quit-a

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


jel ima jos netko problem da mu se browser zavara kad otvara private messages. meni safari konstantno quit-a

Nabavi si posteni browser. Npr Firefox [smiley1]

imam firefox[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Izvinjavam se na smetnji. Ovdje je valjda sve u topicu, pa će valjda i moj stoti post proći. Možete nastaviti kolege [smiley2]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

kada se popuni i peta zvijezdica[smiley8]

SAM PROTIV SVIH


kada se popuni i peta zvijezdica[smiley8]

Na ovoj, 501. [smiley2]

Dobro došao.

No respect

SLK ti si nas Juventus s tim zvjezdicama[smiley2]

GERONIMO:

kada se popuni i peta zvijezdica[smiley8]

Na ovoj, 501. [smiley2]

Dobro došao.


[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close