BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

squeeze out se spominje kod dokupa. pošto ne dokupljujem, ne spominjem [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Dobar

I love the Smell of Profits in the Morning


Molim savjet iskusnijih……
Da li se isplati još čekati RIBA-u ili ne? Već je dugo zacementirana….
Hvala

Što znači dugo, ako npr. u iduća 2 tjedna naglo naraste. Jedino se ne zna kada će ta dva tjedna. Pa ne ulažeš valjda na manje od godinu dana?.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

za ove koji se lože na aute …
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Čini se da netko zna nešto o riješenju između radnika i vlade u poduzeću RIZ.Opasan rast prometa!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Hvala na odgovorima za RIBA-u…………..

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

ajde neka netko javi ako je izišlo novo stanje na SDA, zbog datuma…

Heaven or Las Vegas

izašlo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ženskim osmijehom do turističkih rekorda – Ministar Kalmeta o svetskom danu turizma
…Za dobre rezultate svih dosadašnjih,pa i ove,izgleda još jedne rekordne turističke sezone,za zadovoljstvo više od 10 milijona turista koliko ih je Hrvatska imala u 2006.godini,uveliko su zaslužne žene koje uspješno obavljaju poslove bez gledanja na sat i s osmijehom na licu…Izvor Novi list ,Hvala ministre [smiley2][smiley2][smiley2]


…obavljaju poslove bez gledanja na sat i s osmijehom na licu

koji sat? sanaderov? [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

moj odgovor” tehnicarima”:

janlana: prvo ne kaze se koreancima nego korejcima: [smiley1]… ajmo sada malo u ozbiljnom tonu:

Čuj kolega , ja vidim da ti itekako dobro drukaš na brodarima.

Da ti potone koji brod ( nedaj bože) pa ti ode down , onda bi ti bilo krivo varenje spojeva na
krmi ili pramcu ?
Ili ušteda koreanaca u gradnji ?

Ovako,sto se tice drukanja, mozda to tebi i izgleda tako. Ja nisam strucnjak za brodare i nikad si ne bih dopustio komentare tipa koje si ti spomenuo. Cinjenica jest da bi ATPL pala, ali ja ne bih trazio krivce u losoj izgradnji, nego bih komentirao, pa to je bilo i za ocekivati kad su kupili brodove u Kini. Dakle, uprava je snosila riziik za nabavu brodova….

Ono sto ja bezuspjesno pokusavam objasniti dionicarima Tehnike jest da u hrvatskoj vlada gradjevinarska “mafija”. Buduci da su tamo vecina laickih drukera koji ne kuze osnove statike, izrade projekta, kontrole, itd… ne mislim ih besplatno savjetovati (ionako u svojoj sljepoci ne bi prihvatili edukaciju). Reci cu samo da znam kako se gradi u Hrvatskoj, a tvoje je da mi ne vjerujes ili vjerujes.

Nadalje,nije mi namjera dokup gradjevinara. Zovi me idiotom, zovi me naivcem, zovi me Don Quihotom ali ne zelim sudjelovati u takvom poslovanju. Pa niti u zaradi.

Inace, stvarno vam zelim dobitak, ne zbog vas nego mi je jedan dobar frend tamo izlozen podosta. Jedino sto me nagnalo na reakciju jest hvalospjevi o kvaliteti poslova Tehnike i netocno informiranje svekolikog pucanstva. Ne mogu prihvatiti takav stav samo zbog “saku kuna vise”. ….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

to Cekotunjo i Sonniboy:

sto se tice fore cija je to izjava itd… joj daj molim te, pa zar ti stvarno vjerujes u to da je tu samo jedan krivac. Svi oni pusu u isti rog i dok je sve to prolazilo sve je bilo ok – jednostavno su podijelili extra dobit. Sada kad je ispalo njesra, svi optuzuju sve i nitko nije kriv. Na kraju ce se sve to zataskati i idemo dalje…..

sonny… ovo sto si rekao ima smisla, i ja osobno ponekad mislim da su neinformirani novinari najvece zlo… medjutim, ajde se nemoj baviti demagogijom!

mi ovdje imamo situaciju koja se dogodila, a ne sto bi bilo kad bi bilo (zagadjenje hrvatskih tankera itd…)… ovdje se dogodilo zlo i naopako i netko bi (u demokratskim zemljama) odgovarao za to i to tako da ostalima vise nikad ne bi palo na pamet mesetariti na taj lopovski nacin! Tko je tu kriv? Zna se kako ce se to rijesiti – pronaci ce, kako SLK kaze nekog Slavicu i svi sretni i zadovoljni (a najvise dionicari[smiley1])

btw, za takve sto bi bilo kad bi bilo tekstove ja bih postao na forumu:

1. ATPL nema tankere[smiley1]
2. njihovi novi bulk carrieri ce imati/imaju dvostruku oplatu iako to nije obavezno[smiley1]

dakle, umjesto da cijene ATPL padaju, one ce rasti[smiley2]

koja je razlika izmedju nas? Ja ne prodajem demagogiju i koristim samo informacije koje su provjerene. Ja ne laprdam o kvalitetnoj izgradnji kineskih i vijetnamskih brodogradilista. Ja koristim brojeve i informacije nasih forumskih brodarskih strucnjaka.

I fala dragom Bogu, brodari nisu ovisni o hr trzistu i hrvatskom mentalitetu
[smiley1]

takodjer, zelim vam dobitak kao janlani. Samo nemojte biti sitnicavi i uskogrudni u svom interesu (iako je to razumljivo[smiley2])

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close