BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Vedric – nije mi jasno kako si ti dospio do toga da reklamiraš spotove koji su potekli sa bloga Save Štrbca?…
Baš mi nije jasno…kako ti se da uopće čitati to smeće…otrovat ćeš se…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

kolega ja ti se palim na istinu,, da sve to nije bilo, tj da sve to nisam svojim očima vidio nikad to ne bih stavio na net,, ali za mene je previše što ovi rade….skandal za skandalom…a najzadnje kim,,, gdje rumenige ulovljen kako laže sam sebi i svima nama.oko zaloga dionica kim-a….gdje tvrdi da nezna ništa o tome…

http://www.youtube.com/watch?v=NmVPnzUgESc

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Kolega vedric. U politici je istina jako široki pojam, a teško je naći dva identična mišljenja oko par pitanja. Ako si sve vidio svojim očima onda si trebao reagirati odmah a ne sada glumiti pravednika po forumima.

BTW: Bolje ti je da se pališ na komade. Zdravije je. Nema stresa.[smiley2][smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


KIM nazalost nije niti prvi a niti zadnji slucaj HDZ-iranja ( citaj mafijasenja ). Glas za HDZ je glas za korupciju!

zlatkov prvi post na poslovnom. [smiley3][smiley3][smiley3]. Na forumu namjenjenom za tržište kapitala u RH.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


KIM nazalost nije niti prvi a niti zadnji slucaj HDZ-iranja ( citaj mafijasenja ). Glas za HDZ je glas za korupciju!

slažem se, ali SDP je još gori, a HNS da i ne spominjem…

Ma ja za danas obustavljam trgovanje, praćenje burze i sve ostalo……ne mogu se koncentrirat, a i čini mi se da neću niti do 1pm ostat na poslu….danas je ipak veliki dan, mislim da i kolega SLK dijeli moje mišljenje[smiley1]

…život svoj, ljubav svu, dat ću mu…..

Zna se na koga mislim, da ne bi došlo do zabune pa mi počele stizat čudne poruke na PM[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Jel vama radi Mostic?


Jel vama radi Mostic?

Neradi, ali se kroz neko vrijeme naviknes.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Radi

No respect

Da, proradilo.

Poštovani korisnici,

Tema Dinamo pobjeđuje ili… premještena je pod Ostalo

Pozdrav!

Suricata suricatta

Neka baka, u 90-tim godinama, sa visokom penzijom u jednoj je anegdoti isto tako ulagala na burzu. Nešto u obveznice, drugi dio u dionice. O svojim je investicijama stalno bila na tekućem i stoga stalno u brigama. Nećak ju je stalno smirivao: “Bez brige strina, izračunao sam da imaš s obzirom na tvoje troškove, dosta novca za slijedećih 20 godina.” “To je u redu” odgovori stara gospođa, “ali kako ću živjeti posle toga?”

New Report

Close