BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

Ocito niste bili u njemu. Takve sam predrasude i ja imao dok ga nisam posjetio prije par dana.

Jel imaju još uvijek Rotte Strasse…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne bih znao. Nisam isao traziti Haven Pfuffen [smiley2][smiley2][smiley2]

ja sam ga posjetio pred mjesec dana.. ajde pretjerano je rec da je nesto ruzan, ali nije ni lijep.. a sasvim sigurno nije posebno lijep.. u Velikoj gorici nisam bio 15 godina pa tu ne mogu suditi[smiley2]..

fora im je ono jezero u centru.. odite kolega do Dresdena.. to je lijep gradic..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Jel imaju još uvijek Rotte Strasse…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne bih znao. Nisam isao traziti Haven Pfuffen [smiley2][smiley2][smiley2]

Ko da nisi ni bio. [smiley2]

Pošto im se luka trži, kakve su multiple? [smiley11]

No respect

imaju jos rotte strasse 😉

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


imaju jos rotte strasse 😉

Ma ti znaš. [smiley1]

No respect

imaju samo malo klijenata, kako bi rekla moja baba, sve je to sada k….[smiley13]

svi za jednog jedan za sve!


ja sam ga posjetio pred mjesec dana.. ajde pretjerano je rec da je nesto ruzan, ali nije ni lijep.. a sasvim sigurno nije posebno lijep.. u Velikoj gorici nisam bio 15 godina pa tu ne mogu suditi[smiley2]..

fora im je ono jezero u centru.. odite kolega do Dresdena.. to je lijep gradic..

Za Dresden sam cul da je lijep. No necu ove godine jer sam ove godine dost toga prosao (10464 km autom) i vidio cijelu Finsku, Norvesku, dio Svedske i skoro cijelu Dansku. Sad se mogu deprimirati dalje do slijedeceg takvog putovanja. [smiley2]

Asko jbg nemres nekak sa zenom u haven pfuffen [smiley2]

Asko jbg nemres nekak sa zenom u haven pfuffen [smiley2]


Naravno…kad smo već kod gradova, Helsinki me se jako dojmio…sve osim vremena…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

super24:

Hamburg je izrazito ruzan grad..

Ocito niste bili u njemu. Takve sam predrasude i ja imao dok ga nisam posjetio prije par dana. OK ukusi se razlikuju pa se o Hamburgu mozemo mozda sporiti, no poanta je da nema TEORIJE da je VG medju 3 najljepsa grada. Mozda ak se top lista gleda odostraga [smiley2]


Zapravo se radi o jednom od najuređenijih kontinentalnih gradova…neka čudna kategorija, ali eto…dobili su..[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

super24:

imaju jos rotte strasse 😉

Ma ti znaš. [smiley1]

pa tak su mi rekli[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da li znate da je u jednom baru na Rotte Strasse karijeru započeo Oliver Dragojević…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Da li znate da je u jednom baru na Rotte Strasse karijeru započeo Oliver Dragojević…[smiley2][smiley2]

A šta je tamo “radio” prije nego je propjevao? [smiley4]

[smiley2]

No respect

New Report

Close