BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

POTPIŠITE ONLINE PETICIJU MALIH DIONIČARA DJURE DJAKOVICA PREMA KOJOJ SE ZAHTJEVA PRESTANAK DIJELJENJA DIONICA TVRTKE KOJU SMO SANIRALI SVOJIM NOVCEM !!!!

http://thiscause.org/p/menu.php?p=Djakovica17678DB

POTPIŠITE ONLINE PETICIJU MALIH DIONIČARA DJURE DJAKOVICA PREMA KOJOJ SE ZAHTJEVA PRESTANAK DIJELJENJA DIONICA TVRTKE KOJU SMO SANIRALI SVOJIM NOVCEM !!!!

p.s šaljite mailom link ! Cilj je prikupiti što više potpisa ! Svaki potpis vjerodostojan je i potpisuje se mišem.

sve je lako kad si mlad :)

darko99 , zašto se tako ljutite ? Pa, vidite da je sve u komi.

Smirite se …bit će bolje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Slušaj ,da te utješim. Meni su se komentari o PTKM, toliko svidjeli, i tako su logično i pametno napisani,
da sam bez razmišljenja kupila diosta- HRPU ! ovih dionica. To se događalo prije tri-četiri tjedna.
I čak im je malo tada cijena porasla na čini mi se 283,00 KN.

Mislim, da možeš biti potpuno miran.Mene je danas smirio kolega, dobar i dugogodišnji broker.
Vidio je kaže, tisuću ovakvih pizdarija na burzi, svaki put sve je došlo k sebi, pa nema smisla, ne vjerovati,
da će sve biti o.k.

sloboda izraza – je sloboda duha… živjelo poštivanje mana povrijeđenih duša!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…nije mi jasno, zbog čega ,dok je frka i panika, nitko ništa ne piše ! Kad je dobro, svi se hvale, puni su prijedloga, komentara i mišljenja… zezaju se, odlično su raspoloženi, i kao ljudi zajedno podnose uspjeh . Danas, kada se sve nalazi u p,m, nitko neće napisati barem slijedeće: – kako podnose poraze i neuspjehe sa dionicama, – o čemu razmišljaju kada dionicama padaju cijene, i koje su im osnovne dileme u procjeni kupnje i prodaje u takvim teškim trenucima – kakve su kalkulacije i planovi itd.itd.

ima nas (istina samo par) koji i radimo[smiley1]
pa pišemo kad stignemo (evo sada npr)
shortao THNK na 12000-11850, ukrcao se nazad na 10400-10600[smiley2]
ako padne još malo (cca 3%) prodajem sve ostalo i dokupljujem THNK (sad sam preko 50% u THNK)
ako padne još malo više (cca 8%) prodajem i auto (zezam se, auto prodajem svejedno)

pa neka bude:

Heaven or Las Vegas


Nije ovo prva glupost ovakve tezine Sukeru. Sjetite se kad je u Saboru izjavio da ako se smanji stopa PDV-a sa 22 na 20% i ako trgovci u skladu s time smanje cijene, onda ce sve pojeftiniti za 2%. A to je rekao na samom pocetku mandata i meni dao do znanja kakvog ministra imamo (koji ne zna ni elementarnu matematiku op.a.)

Dođe mi da se iselim.


Nije ovo prva glupost ovakve tezine Sukeru. Sjetite se kad je u Saboru izjavio da ako se smanji stopa PDV-a sa 22 na 20% i ako trgovci u skladu s time smanje cijene, onda ce sve pojeftiniti za 2%. A to je rekao na samom pocetku mandata i meni dao do znanja kakvog ministra imamo (koji ne zna ni elementarnu matematiku op.a.)

Čovjek mora jednostavno pričati da ga raja razumije….ne bih mu bio u koži…[smiley2][smiley2]

A vama je kolega Crkvenac draži?…..ja vam imat tonu materijala, kakve gluposti i koje propise su oni donosili.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dođe mi da se iselim.


Pozdrav budućem gastarbajteru…samo naprijed…tamo te čekaju ruže…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Dođe mi da se iselim.

Pozdrav budućem gastarbajteru…samo naprijed…tamo te čekaju ruže…[smiley2][smiley2][smiley2]

Nek ode u Banja Luku, ima raje s Fourma, ne znaju što bi sa tamošnjim naftašima.

I da, ne da te očekuju samo ruže, nego “Guns ‘n’ roses”. [smiley11]

No respect

Možda je mislio na Sloveniju…zapad je zapadno…[smiley2]…a istok…Putz

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Možda je mislio na Sloveniju…zapad je zapadno…[smiley2]…a istok…Putz

A šta je s onima koji ulažu u Makedoniju? Njima je Albanija zapad. [smiley7]

No respect

Pa meni je Dubrava zapad…[smiley2] šala..

Svejedno…vani cvjeta sve samo ne ruže…kolega budući gastiću…[smiley2]

Lijepo je otići…ali se još ljepše vratiti…danas više nego ikad…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pošto je ovo bez cenzure: bio sam u svatovima u subotu, bili Pevec i Kerum. Pevec je cijelu noć plesao sa ženom, sa drugim ženama, od početka večere do 4 sata do kad sam ja bio, on je 80% vremena proveo ispred bine. Čovjek je veseljak nevjerojatan. [smiley11]

Kerum je sjeo i ustao tek za darivanje, pojeo janjetine i otišao.

No respect

New Report

Close