BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svoj tisućiti post upućujem kolegi Elvaru , dobrom duhu ovog foruma. Pozdrav gdje god bio.

A gdje je pernata zivotinja?
Zna netko?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


A gdje je pernata zivotinja?
Zna netko?

Na godišnjem.

No respect


Lejzer: ” A gdje je pernata zivotinja? Zna netko? ” Na godišnjem.

…ma tu je on…samo je pitanje pod kojim nickom…[smiley2]


Svoj tisućiti post upućujem kolegi Elvaru , dobrom duhu ovog foruma. Pozdrav gdje god bio.

pa stvarno hvala, ugodno se iznenadio danas ujutro (za razliku od jučer kada sam otkrio da mi čovjek ne želi vratiti 500€ + duplo + zatezne kamate – a nema predugovora, kak sam popušio [smiley3])

evo najavljujem da skorašnju 1000-u transakciju namjenjujem kupovini dionica od vas po vašem izboru [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


SLK:

Lejzer: ” A gdje je pernata zivotinja? Zna netko? ” Na godišnjem.

…ma tu je on…samo je pitanje pod kojim nickom…[smiley2]

Meni se čini da je rekao da ide na godišnji. A i nije ništa zabrljao u zadnje vrijeme da se skriva, barem koliko ja znam.

No respect


SLK: ” Lejzer: ” A gdje je pernata zivotinja? Zna netko? ” Na godišnjem. ” …ma tu je on…samo je pitanje pod kojim nickom…[smiley2]

Ma ne vjerujem da on koristi druge nickove..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


ksafaric: ” SLK: ” Lejzer: ” A gdje je pernata zivotinja? Zna netko? ” Na godišnjem. ” …ma tu je on…samo je pitanje pod kojim nickom…[smiley2] ” Meni se čini da je rekao da ide na godišnji. A i nije ništa zabrljao u zadnje vrijeme da se skriva, barem koliko ja znam.

..Ma šalim se…fali nam taj simpatičan lik..

Skriva se, sezona lova ove godine pocinje nesto ranije… [smiley5]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ksafaric: ” SLK: ” Lejzer: ” A gdje je pernata zivotinja? Zna netko? ” Na godišnjem. ” …ma tu je on…samo je pitanje pod kojim nickom…[smiley2] ” Meni se čini da je rekao da ide na godišnji. A i nije ništa zabrljao u zadnje vrijeme da se skriva, barem koliko ja znam.

Tko, indijanac?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Fazan, na godisnjem je, povjerio mi se [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Hanfa odobrila Cassi di Risparmio objavljivanje ponude za preuzimanje Banke Kovanica

ZAGREB, 24. kolovoza 2007. (Hina) – Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) odobrila je banci Cassa di Risparmio Della Repubblica di San Marino objavljivanje ponude za preuzimanje Banke Kovanica iz Varaždina, a po cijeni od 400 kuna po dionici.

Obveza objavljivanja ponude za preuzimanje nastala je 14. svibnja kada je Cassa di Risparmio stekla 526.322 dionica, odnosno 77,35 posto učešća u temeljnom kapitalu tvrtke Banka Kovanica, što daje 77,43 posto od ukupnog broja glasova koje daju dionice izdavatelja s pravom glasa, podsjeća se u obrazloženju rješenja Hanfe.

Cijena po kojoj Ponuditelj, odnosno Cassa di Risparmio, nudi otkup dionica za preuzimanje je 400 kuna po dionici.

Za plaćanje preostalih 153.445 dionica Banke Kovanica potrebno je osigurati novčana sredstva u iznosu od najmanje 61,37 milijuna kuna, navodi se u obrazloženju rješenja Hanfe.

Dodaje se da je uvidom u Garanciju za osiguranje plaćanja dionica Banke Kovanica koju je u korist svih dioničara te banke izdala Zagrebačka banka, s rokom važenja od 80 dana od dana zadnje objave za preuzimanje, utvrđeno je da je ponuditelj, odnosno Cassa di Rsparmio osigurala sredstva u iznosu višem od 61,63 milijuna kuna.

Prema podacima iz rješenja Hanfe, najviša cijena po kojoj je ponuditelj stjecao dionice Banke Kovanica u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude za preuzimanje je 400 kuna po dionici. Prema podacima Zagrebačke burze, dostavljenim na zahtjev Hanfe, u zadnja tri mjeseca prije nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, na Zagrebačkoj i Varaždinskoj burzi ostvarena je cijena niža od ponuđene, te je utvrđeno da je cijena izražena u ponudi za preuzimanje u skladu sa Zakonom.

Kako se navodi u obrazloženju rješenja, Cassa di Risparmio, podnijela je 14. lipnja Hanfa-i zahtjev za odorenje objavljivanja ponude za preuzimanje banke Kovanica, a 13. kolovoza zadnju dopunu tog zahtjeva.

Temeljni kapital Banke Kovanica iznosi 68.042.000 kuna, i podijeljen je na 680.420 redovnih dionica, nominalnog iznosa 100 kuna svaka.

No respect

New Report

Close