BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bih Hrvatska 3:5 .

Čujem da su napadnuti naši navijači u Sarajevu. Nije valjda indijanac sa svojom vojskom ( nickova ) napao naše?On je iz onih krajeva.

Bilo kako bilo, izgubili su.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Alien:

A kakve to veze ima s dionicama i trgovanjem? Dobro da niste kakav clanak iz Modre laste isli citirati.

A zašto si ti bahat?

Kakav je naslov teme: BEZ CENZURE OPĆENITO, gdje piše da treba pisati o dionicama. Svašta.
Koliko ste nepotrebnih tema otvorili, sada te baš smeta što moj predsjednik izjavljuje. Pametno zbori u svakom slučaju za razliku od mnogih na forumu.

Znači sad znamo čiji si. S tobom više nema diskusije na nikakvoj razini

Hell is Empty and all the Devils are Here

Jel nekome slučajno sjela dividenda od IGH, malo su usporeni čini mi se [smiley1]

DP: Hrvatsko tržište još uvijek zatvoreno za srpski kapital – Danas

BEOGRAD, 23. kolovoza 2007. (Hina) – Beogradski list “Danas”, pod naslovom “Hrvatsko tržište još uvijek zatvoreno za kapital i proizvode iz Srbije”, piše u četvrtak kako se, nakon najnovijih uvida koje je pokrenula nedavna izjava kandidata za premijera SDP-a Ljube Jurčića, stiče dojam da to doista i jest tako.

“U takvim uvjetima i priča o otvorenom tržištu Jugoistočne Europe, definiranog CEFTA sporazumom, zvuči kao utopija. Iako u poslovnom svijetu važi izreka da kapital, kao i voda, uvijek nađe svoj put do cilja, izgleda da su hrvatski političari, ipak, pronašli način zaustaviti te tokove. Jer, činjenica je da do sada nije registrirana nijedna srpska investicija u Hrvatskoj, iako je pokušaja bilo”, piše “Danas”.

Na to, dodaje list, ukazuje i najsvježiji primjer pančevačke Azotare, kojoj hrvatsko Ministarstvo poljoprivrede nije dopustilo izvoz već naručenog umjetnog gnjojiva.

U napisu “Danasa”, ponukanom Jurčićevim izjavama, list ističe kako “suprotno Hrvatskoj, za hrvatski kapital u Srbiji ne postoje zapreke”. Autor se zato, zaključujući tekst, pita “hoće li se nešto promijeniti najesen, kada je Delta M najavila da će u Hrvatskoj otvoriti lanac kafeterija poznatog britanskog brenda Costa coffee, a Željko Mitrović objelodanio planove za osnivanje multifunkcionalnog ureda u Zagrebu s ambicijom da se stvori balkanski CNN?”.

No respect


[ Na to, dodaje list, ukazuje i najsvježiji primjer pančevačke Azotare, kojoj hrvatsko Ministarstvo poljoprivrede nije dopustilo izvoz već naručenog umjetnog gnjojiva.

Ko je to iz Hrvatske naručio đubar iz azotare pored Kutinskog diva. Jadna mu majka, a i zemlja.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Alien:

A kakve to veze ima s dionicama i trgovanjem? Dobro da niste kakav clanak iz Modre laste isli citirati.

A zašto si ti bahat?

Kakav je naslov teme: BEZ CENZURE OPĆENITO, gdje piše da treba pisati o dionicama. Svašta.
Koliko ste nepotrebnih tema otvorili, sada te baš smeta što moj predsjednik izjavljuje. Pametno zbori u svakom slučaju za razliku od mnogih na forumu.

Gle za pocetak pogledaj kak se portal i forum zove pa ces shvatiti da ono o cem si pisao je tema za Forum.hr ili slicne forume. Pa ak je to tebi bahatost onda si popij jednu u moje ime.

A o tome koliko Sanader pametno zbori – imas vjerojatno i kakav forum za viceve.

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

zanimljivo mi je na forumu da moderatori toleriraju drukanje na gore (što je imalo utjecaj u 12 i 20) , dok za dole ne,( onda se čeka odobrenje moderatora)
nadam se da me neće izmoderirati[smiley2]


Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

zanimljivo mi je na forumu da moderatori toleriraju drukanje na gore (što je imalo utjecaj u 12 i 20) , dok za dole ne,( onda se čeka odobrenje moderatora)
nadam se da me neće izmoderirati[smiley2]

Nisu te izmoderirali, ali su te deložirali.

No respect

Ako ima zainteresiranih za prodaju KMSK. Neka pošalju privatni mail….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Sutra

ZAGREB – Sjednica Upravnog odbora Hrvatskog fonda za privatizaciju na kojoj se treba raspraviti i odlučiti o posljednjem natječaju za privatizaciju karlovačkog KIM-a (13,30 sati, HFP, Ivana Lučića 6).

No respect

Evo kolege jedan lijepi video na youtube-u:


Evo kolege jedan lijepi video na youtube-u: http://www.youtube.com/watch?v=dzEJ8PaWBWU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Enet%2Ehr%2Fvijesti%2Fpage%2F2007%2F08%2F23%2F0838006%2Ehtml

Evo ovaj tren je to sad bilo na Novoj TV!
[smiley2]

14.04.2008.

New Report

Close