BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto zanimljivo što je jučer Sanader rekao:

“Kako je rekao Sanader, od čelnika SDP-a u posljednje se vrijeme moglo čuti da je za Hrvatsku Tito važniji od Tuđmana, pa do izjava o ustaštvu i Thompsonu te se uskoro može očekivati i izjava da je Tito bio ustaša.”


Nešto zanimljivo što je jučer Sanader rekao:

“Kako je rekao Sanader, od čelnika SDP-a u posljednje se vrijeme moglo čuti da je za Hrvatsku Tito važniji od Tuđmana, pa do izjava o ustaštvu i Thompsonu te se uskoro može očekivati i izjava da je Tito bio ustaša.”

A kakve to veze ima s dionicama i trgovanjem? Dobro da niste kakav clanak iz Modre laste isli citirati.

[color=blue]U prvih šest mjeseci izdana 931 dozvola[/color]

U Zagrebu je tijekom prvih šest mjeseci ove godine izdana 931 građevinska dozvola, a ukupna predviđena vrijednost radova po tim dozvolama prelazi 3 milijarde kuna, objavio je Odjel za statistiku zagrebačkog Gradskog zavoda za prostorno uređenje

U odnosu na prvih šest mjeseci 2006. godine kad je u Zagrebu izdana 951 građevinska dozvola, u prvom polugodištu ove godine izdano ih je 20 manje, ali je vrijednost građevinskih radova veća i to za 18,7 posto. Od ukupnog broja građevnih dozvola izdanih u prvih šest mjeseca, 815 je za novogradnju, a 116 za rekonstrukcije. Prema investitoru, 570 građevinskih dozvola izdano je tijekom prvog polugodišta fizičkim osobama, a 361 pravnim.Prema vrstama građevina, 870 dozvola izdano je za zgrade, a za ostale građevine 61 dozvola. Među zgradama prednjače stambene za koje je izdano 720 građevinskih dozvola, dok je kod nestambenih zgrada najviše – 17 dozvola izdano za izgradnju zgrada za trgovinu na veliko, a za uredske zgrade izdano je 9 dozvola.

Građevinskim dozvolama izdanim u prvih šest mjeseci u Zagrebu je predviđena izgradnja ili adaptacija 4.916 stanova, ukupne korisne površine 393.514 četvornih metara, pa je prosječna veličina tih stanova 80 četvornih metara. Najviše je trosobnih (1.488) i dvosobnih (1.379) stanova. U gradnji je prema građevinskim dozvolama iz prvog polugodišta, u Zagrebu bilo 4.860 stanova, a u dogradnji, nadogradnji ili prenamjeni nestambenog prostora u stan njih 56.

izvor: Hina

da li ima smisla drzati dionice luka Rijeka ili frknuti odmah danas?

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]KMSK (Kamensko d.d.)[/color]

Poslao sam ti privatni mail. Nadam se suradnji…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


da li ima smisla drzati dionice luka Rijeka ili frknuti odmah danas?

Frkni ih odmah i čekaj na 400kunića. Nije protivno Zakonu.
Ćao


A kakve to veze ima s dionicama i trgovanjem? Dobro da niste kakav clanak iz Modre laste isli citirati.

A zašto si ti bahat?

Kakav je naslov teme: BEZ CENZURE OPĆENITO, gdje piše da treba pisati o dionicama. Svašta.
Koliko ste nepotrebnih tema otvorili, sada te baš smeta što moj predsjednik izjavljuje. Pametno zbori u svakom slučaju za razliku od mnogih na forumu.

Premješteno iz teme: [color=blue]THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Evo kako sam ja to uradi pa pokušaj i ti.
Napraviš DETALJNU financijsku analizu za nekoliko kvartala unazad, i onda obaviš nekoliko tel. razgovora sa nekim članom iz uprave, pozoveš ga na janjetinu, on ti objasni neke stvari….
a nadalje ostaje na tebi da odlučuš dali si za ili protiv!

p.s. fakat može puno pojesti janjetine ali nežalim s obzirom da dobijem dobru informaciju


A jel mogu ja tu janjetinu nekako faksom…ne da mi se hodat po birtijama…
[smiley2][smiley2]

Lako je maknut ljude iz socijalizma, ali je teško socijalizam maknuti iz ljudi…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]THNK (Tehnika d.d.)[/color]


neno: ” Evo kako sam ja to uradi pa pokušaj i ti. Napraviš DETALJNU financijsku analizu za nekoliko kvartala unazad, i onda obaviš nekoliko tel. razgovora sa nekim članom iz uprave, pozoveš ga na janjetinu, on ti objasni neke stvari…. a nadalje ostaje na tebi da odlučuš dali si za ili protiv! p.s. fakat može puno pojesti janjetine ali nežalim s obzirom da dobijem dobru informaciju ” A jel mogu ja tu janjetinu nekako faksom…ne da mi se hodat po birtijama… [smiley2][smiley2] Lako je maknut ljude iz socijalizma, ali je teško socijalizam maknuti iz ljudi…[smiley2]

Znači stvar je u janjetini !

Predlažem da se svi nađemo na jednoj dobroj u Trnjanki pa da malo raspravimo uz nju o našoj Tehnikici!

Premješteno iz teme: [color=blue]INGR (Ingra d.d.)[/color]


Zašto sam ušao u INGRU? Vrlo jednostavno, osim što to ide gore ziher, unutra se nalazi Plavi. Kako nitko ne smije napisati bilo koju riječ protiv drage nam INGRE, tako dolazim do zaključka kako će većina slušati svoga gurua i nitko neće dozvoliti da cijena pada. Sasvim dovoljno. Tu igru ne igraju pokazatelji, već čista obrana čađara boysa. Pridružujem se igri. Ide to skoro na 50.000 kuna.

a zasto u ledo

Premješteno iz teme: [color=blue]THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Kolege ipak je janjetina JANJETINA !

Predlažem da se na kraju godine svi nađemo u Trnjanki na proslavi ovogodišnjeg rezultata i rasta
neše nam drage TEHNIKE !!

Ili stvarno netko igra dobru predizbornu igru ili ovim Slovencima treba dirati mamu…

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=26455&context=naslovnica&web_page_id=main_page

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close