BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kolega uvijeren sam da nije stojka.
Vidi prednji vezni lim!!!!!
(Barba mi je auto limar i kao dijete sam sam školske praznike u 70tim i 80tim provodio kod njega u garaži sa stojkama i fićama i ponekim fiatom)

Barba je stric?

No respect


” Barba je stric?

Da ,ako će mo precizno.Ali u biti svi stariji muškarci dok si mlađi su “barbe”[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ali u biti svi stariji muškarci dok si mlađi su “barbe”[smiley2]

Ah. “Čiko” u Slavoniji.
[smiley11]

No respect

Ili postar u zagorju[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Gle ovo Cijeli tekst pun bljuvotarija. Jel to neka zezancija ili što?

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070805/pomet01.asp

Druge te njezina supruga princa Henrika. Isabella je, ujedno, i prva djevojčica rođena u danskoj kraljevskoj obitelji još od davne 1946. godine, a koja je imala p*zdu baš između nogu! Bila joj je dugačka 50 centimetara, a imala je tri kilograma i 350 grama.

No respect

“” koja je imala pizdu baš između nogu! Bila joj je dugačka 50 centimetara, a imala je tri kilograma i 350 grama””

Ha,ha,ha……Valjda je i novinarima u ovoj “sezoni kiselih krastavaca”,više pun k……,praćenja sveg i svakog da bi pounili stranice novina[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

zna bi se popet na kredencu i onda bi njih dvojica drkali duže od dva sata, a mama bi se ljutila i govorila: “Samo vi drkajte, pa će vam se kičma osušit.” Princ ……

Ovo mi lići na Splitsku zahenba…

[smiley2][smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Pa ne možeš vjerovat. Srećom da je marginalni list u pitanu, ali ako njihov veleposlanik to skuži, nema mjesta satiri. Ovo je morbidno.

No respect

Pa to je ipak samo “Pomet”, prilog u Nedjeljnoj…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Nije morbidno. Ovo je klasična bogu mili a ni vragu nisu mrski zahebancija.. Prava stvar!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pa ne možeš vjerovat. Srećom da je marginalni list u pitanu, ali ako njihov veleposlanik to skuži, nema mjesta satiri. Ovo je morbidno.

Što je morbidno? To što ima pizdu među nogama…?[smiley2][smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Još malo izdvojenog…

Zatvorili su se u hotel i četri miseca nisu izlazili. Jebavali su se ka mršave svinje. Ona je četveronoške otpuzala iz hotela, a on je primljen na intenzivnu njegu

“Frederik je od onih koji usrećuju sve oko sebe. Njegova inteligencija i ljubaznost čine ga vrlo šarmantnim, a uz to mu kurac u erekciji pokazuje tačno na 12 sati”,

U budućnosti danske djevojčice neće stajati pred ogledalom i češat pizdu. Njima će uzor biti naša Mary i njezine kule od govana!”

[center]Domoroci mašu nan sa rive, pa uzdišu i sve nan se dive.
Princeza se po glamuru vere, a još bidna u pelene sere.
Popiša se kraljević u bocu, pa odnija materi i ocu.
Najila se princeza slanine, pa usrala sebe i skaline.
Princezu san milova i čuva dok joj nisan mišinu napuva.
Kraljica je svoje bičve prala, a usput je i u kadu srala.
Kraljević sam, posebnog sam soja, svih zanima nova jahta moja.[/center]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close