BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” Uništen stojadin na Yucatanu.. http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=26286&context=naslovnica&web_page_id=main_page Slika 5[smiley2] ” Kolega niste mi tako dobri kod prepoznavanja auta , ali sigurno vam bolje ide kod prepoznavanja dobrog ulagnja

Tu negdje,ali ja sam uvjeren da je ovo stojadin….

Da čujemo tuđa mišljenje..da li je na slici 5 stojadin?

Evo link za usporedbu..
http://images.google.hr/images?svnum=10&um=1&hl=hr&q=zastava+101

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nije stojadin 100 %. Možda neki stari citroen, peugeot?

Kolega 101ca nema drugi prozor na zadnijm vratima.[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Total OT, ako ste jučer gledali u Slatini odjelo krovove sa 30 kuća, čupalo drveće i ostalo.

I sad vidim da ih je opet razvalilo jutros:

VIROVITICA, 21. kolovoza 2007. (Hina) – Olujno nevrijeme praćeno tučom veličine lješnjaka i oraha, grmljavinom i jakim vjetrom, zahvatilo je rano jutros od 5,10 do 5,20 sati istočni dio Slatine i prigradskog naselja Kozice, te dio općine Nova Bukovica, izvijestio je Županijski centar 112 Virovitica.

Pričinjena je veća materijalna šteta na voćnjacima, vinogradima i poljoprivrednim pod duhanom i povrćem. Prema prvim procjenama štete se kreću od 30 do 90 posto.

Zbog velikih šteta na obiteljskim kućama nastalih jučerašnjim olujnim nevremenom u Slatini i Sladjevcima, virovitičko-podravski župan dr Stjepan Feketić pozvao je tvrtke s područja županije da donacijama, ciglom i crijepom ili izvođenjem radova, pomognu u saniranju krovova.

U olujnom nevremenu, koje je jučer oko 15 sati zahvatilo Slatinu, vjetar je lomio grane, čupao stabla i odnio krovove sa 30-tak kuća.

No respect


U olujnom nevremenu, koje je jučer oko 15 sati zahvatilo Slatinu, vjetar je lomio grane, čupao stabla i odnio krovove sa 30-tak kuća. [/b]

Sad će svi dignuti kredite u SNBA za obnovu…[smiley2]

PS.Malo mi je dosadno pa bockam..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kolega 101ca nema drugi prozor na zadnijm vratima.[smiley2]

Jep u pravu ste…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


SLK:

U olujnom nevremenu, koje je jučer oko 15 sati zahvatilo Slatinu, vjetar je lomio grane, čupao stabla i odnio krovove sa 30-tak kuća. [/b]

Sad će svi dignuti kredite u SNBA za obnovu…[smiley2]
PS.Malo mi je dosadno pa bockam..[smiley2]

Pa ja njima ne mogu pomoći, a oni meni mogu kreditima u SNBA. [smiley11]

No respect


Nije stojadin 100 %. Možda neki stari citroen, peugeot?

Datsun? [smiley11]

No respect


Kolega 101ca nema drugi prozor na zadnijm vratima.[smiley2]

Naravno da ima.
Vaš link

Bila stojka ili ne, ruzina je učinila svoje i prije uragana. [smiley2]


mravak: ” Kolega 101ca nema drugi prozor na zadnijm vratima.[smiley2] ” Naravno da ima. Vaš link Bila stojka ili ne, ruzina je učinila svoje i prije uragana. [smiley2]

[smiley2][smiley2]
Snaga se osijeća……….[smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


ivanr: ” mravak: ” Kolega 101ca nema drugi prozor na zadnijm vratima.[smiley2] ” Naravno da ima. Vaš link Bila stojka ili ne, ruzina je učinila svoje i prije uragana. [smiley2] ” [smiley2][smiley2] Snaga se osijeća……….[smiley2][smiley2]

Aha,bio sam u pravu…snaga se oseća,pod silom se popušta……jadna stojka

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ne kolega uvijeren sam da nije stojka.
Vidi prednji vezni lim!!!!!
(Barba mi je auto limar i kao dijete sam sam školske praznike u 70tim i 80tim provodio kod njega u garaži sa stojkama i fićama i ponekim fiatom)

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close